Расширенный поиск
Стоимость (ГРН)
 

Вперше встановлений Національний рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї»

4 червня 2011 Студія управління часом BogushTime разом з сім’ями України на Хрещатику встановила Національний Рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї». Такий рекорд раніше не фіксувався в Національному реєстрі рекордів та Гінеса.

Національний реєстр рекордів зафіксував розмір карти 13, 82 м на 4,27 м, площа – 59 м?. Офіційний сертифікат з даними був урочисто переданий на сцені виконавчому директору Студії управління часом BogushTime Оксані Вишневській.

У встановленні рекорду прийняли участь сім’ї з різних куточків України й навіть із-за кордону. Кожному учаснику надавалась необхідна канцелярія (клей, ножиці, олівці, фломастери), щоб створити карту. Лише від журналу «Домашний очаг» спеціально для акції були присутні 100 журналістів.

Суть в тому, що кожна сім’я повинна була на карті мрії малювати, клеїти, писати всі свої мрії. Але в анкеті учасника зазначалися лиш 3 мрії, якими вони готові поділитись із суспільством. Після ретельної обробки та аналізу інформації Студія управління часом вивела 5 ключових пунктів «сімейної мрії»:

1 – власне житло (дім, квартира)
2 – подорожі (Україна і світ)
3 – здоров’я
4 – машина
5 – щастя

Окрім Карти мрії, були квести та конкурси від партнерів. Подарунки роздавали «Логос», «Всі мрії», «Читайка», інтернет-магазин topkid.com.ua. На сцені виступали голосисті, веселі і дуже талановиті дитячі колективи «Ангелятко» і «Зернятко». Ведучими свята були суперпозитивні Анна Заклецька і Артем Золотар (тренер BogushTime).

Мета даної акції – встановити рекорд «Найбільша Карта Мрії Сім’ї України», а також нагадати українцям про важливість сімейних цінностей у день сім’ї!!!
Автор www.vseodetyah.com
06.06.2011
Просмотров: 8425

Разделы

Информация

Фото-объявления

Аниматоры на детский праздник и день рожденияКомбинезон джинсовый , джинсы, брюкиВитазаврики натуральные детские витаминыджинсы, брюкиНабор стоматолога Мистер Зубастик HasbroБрюки, пиджак

Всего 3578 объявлений
Из них 3484 объявления на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено


Новости

Вперше встановлений Національний рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї»

4 червня 2011 Студія управління часом BogushTime разом з сім’ями України на Хрещатику встановила Національний Рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї». Такий рекорд раніше не фіксувався в Національному реєстрі рекордів та Гінеса.
 

Афиша детских мероприятий на июнь

Портал для родителей "Все о детях" предоставляет Вашему вниманию афишу детских мероприятий на июнь. Мы отобрали лучшее из лучших. Вы не знаете, куда сходить с ребенком и где весело и полезно провести летнее время? Заходите к нам на сайт, у нас есть все!
 

ЛУЧШИЙ ПОДАРОК ДЛЯ РЕБЕНКА – это книга!

ЛУЧШИЙ ПОДАРОК ДЛЯ РЕБЕНКА – это книга! А если эта КНИГА ПРО ВАШЕГО РЕБЕНКА, то такой подарок просто волшебный! Портал "Все о детях" спешит рассказать всем-всем сказочную новость! В скором времени стартует чудесный проект "My book".
 
скидкой воздушные змеи одежду детских пуховиков детские верхняя одежда детская зимние купить детской комбинезоны одежды оптом магазины радуга гусеница каталки
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript