Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
9
4
2

«Абетка харчування» – крок до формування здорової нації!

Шановні батьки та педагоги!

Портал «Все о детях» дбає про здоров’я ваших родин та підтримує всі програми, що націлені на розвиток країни.
Хочемо повідомити вас про нову освітню програму для школярів початкових класів – «Абетка харчування».
Програма створена соціально-орієнтованою компанією «О ДВА»  на замовлення компанії «Нестле Україна».
Розроблена в Україні «Абетка харчування» – це учбовий курс для учнів 1-4 класів. Ця програма увійшла в склад курсу «Основи здоров’я» для середніх шкіл. Першочергова ціль програми – навчити дітей принципам правильного харчування і привити звичку притримуватися цих принципів в повсякденному житті.
Авторський колектив програми «Абетка харчування» об’єднав  більше 50 провідних спеціалістів в галузі основ здоров’я і методології викладання в сучасній навчальній школі, спеціалістів Міністерства освіти та науки України та Міністерства охорони здоров’я України, дитячих психологів, лікарів. Щоб забезпечити успіх впровадження нової програми, були враховані всі психологічні і фізіологічні особливості дітей 6-9 років. Велика увага також була приділена українським традиціям і культурі харчування.
Матеріали програми «Абетка харчування» для 1-4 класів отримала схвалення і дозвіл Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти та науки України на їх використання в учбово-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів. Крім того, вчителі високо оцінили унікальну модульну систему програми.
Комплект програми «Абетка харчування» для 1-х– 4-х класів  включає в себе навчально-методичний посібник для вчителя, розроблений провідними науковцями та педагогами, робочі зошити для учнів, дидактичний матеріал у вигляді карток для ігор на уроках.
Всі уроки за програмою «Абетка харчування» носять ігровий характер, що значно спрощує  запам’ятовування дітьми необхідних знань.
По закінченню курсу кожен школяр отримує в подарунок магніт з емблемою «Абетка харчування» та яскравий плакат з  розпорядком дня.
Шановні педагоги, якщо ви бажаєте навчати ваших учнів основам раціонального харчування, портал «Все о детях» дає вам таку можливість. Ви можете переглянути та скачати методичний матеріал для 1-го–4-го класів, попередньо зареєструвавшись на порталі.
Портал «Все о детях» бажає міцного здоров’я!


Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України.

Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 1. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 2. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 3. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 4. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 5. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 6. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 7. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України 8. Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України. 9 Проведення уроків з «Абетки харчування» у школах України. 10

Навчально-методичні матеріали програми «Абетка харчування» для вчителів1-4 класу можно скачати тут.

Інформація тільки для зареєстрованих користувачів!