Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
9
7
5

Пандоманія на «Все о детях»!


 
Шановні учасники конкурсу!

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі та знайшов героїв - Мавпу, Тигрицю, Богомола, Журавля, Гадюку і  кумедного товстуна – Панду По! 

Приносимо свої вибачення, але оголошення переможців відбудеться до 1 червня 2011 року.

З повагою, редакція порталу «Все о детях» 
 

 
Дорогі друзі!
 
Ми раді повідомити про початок нового конкурсу-квесту, який портал «Все о детях» проводить спільно з кінотеатром «Кінопалац». Беріть участь у конкурсі та виграйте чудові подарунки!  
Панда По, найбільший у світі фанат кунг-фу, продовжує свою подорож, освоюючи мистецтво кунг-фу.
 

Умови конкурсу:

1. Знайдіть в блоці «Для детей» нашого порталу (у всіх вікових категоріях) героїв «непереможної п’ятірки» – Мавпу, Тигрицю, Богомола, Журавля, Гадюку, і звісно ж, неповороткого і кумедного товстуна – Панду По
2. Як тільки ви знайдете усіх героїв, надішліть посилання на сторінки порталу з найденими героями.
 
3. Відповіді надсилайте на адресу info@vseodetyah.com з 23.05.2011 по 29.05.2011 з поміткою – конкурс-квест «Пандоманія».
 
Результати і правильні відповіді будуть оголошені 30 травня 2011 року. Трьох переможців обере редакція порталу «Все о детях» шляхом жеребкування серед тих учасників, які знайшли усіх шістьох героїв мультфільму «Панда Кунг Фу», і винагородить чудовими подарунками.
 
Нагородження переможців буде проходити в Києві. Організатори конкурсу не беруть на себе витрати на проїзд до Києва та назад (якщо переможець проживає в іншому місті).
 
Бажаємо успіху та перемоги всім учасникам!
 
 
 
 
 
 

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!