Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
0
3
5

День захисту дітей – свято здійснення бажань!


 
1 червня 2013 р. на Майдані Незалежності відбудеться яскраве свято для дітей – VI благодійний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації», яке проводиться в рамках щорічних акцій до Міжнародного дня захисту дітей. 
 
Вже вшосте за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київської міської державної адміністрації, Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття» організовує та проводить цей благодійний дитячий проект для обдарованих дітей різних верств населення. В цьому році свято дітей підтримала ТМ Жувіленд. Діти та молодь різного віку з Києва та усіх регіонів України зможуть вкотре представити свої творчі здібності та досягнення в різноманітних видах мистецтва на головній сцені країни. 
 
Вперше в Україні, за підтримки Партнера свята ТМ Жувіленд буде встановлено рекорд із запуску повітряних кульок із бажаннями дітей!
 

 
МАСОВИЙ РЕКОРД БУДЕ ЗАНЕСЕНИЙ ДО КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ! 

1 червня на Майдані Незалежності на всіх учасників свята чекатимуть:
 
14:00-21:00 – ігрові майданчики розваг та атракціони; 
  • «Містечко майстрів»
  • «Ярмарка чудес»
  • активні ігри, анімація та розіграші
  • виступи кращих творчих колективів України
  • яскраве шоу краси «Міс та Містер Київ-open»
  • безліч сюрпризів та подарунків
15:45-16:00 – Вітальне слово Голови КМДА - Олександра Попова, Заступника міського Голови, Секретаря Київської ради- Галини Гереги та встановлення дитячого рекорду України із запуску повітряних кульок із бажаннями дітей;
 
19:00-21:00 – гала-концерт за участю талановитих дітей та відомих виконавців (Наталія Валевська, Василь Бондарчук, Катерина Бужинська, Марієтта, Аіда Ніколайчук, Лариса Гордьєра, Денис Любімов, Сюзанна Абдула, Lissa Wassabi та ін.)
 
Партнер свята ТМ Жувіленд знає, що кожна дитина — особлива, має призначення в житті, має талант, здібності і бажання!
 
Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх бажань та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди!
 
Ваша дитина заслуговує бути особливою! Святкуйте разом з нами! 1 червня! Майдан Незалежності! 
 
*Благодійний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації» внесено до «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №330-р, розділ ІІІ, п.1, культурний і духовний розвиток дитини).
 

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!