Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
1
0

Друзі! Акція «Жувіленд шукає таланти» завершена!

 

Ми ще раз переконалися, що всі діти – талановиті! Талант кожного — це особливість, індивідуальність та гордість батьків і активне голосування в Акції – підтвердження цьому!

За період акції ми розіграли 500 поповнень рахунку мобільного телефону на 50 гривень! Два щасливчики — Остапенко Софія та Залицайло Юрій,- отримали стильні потужні ноутбуки, чотири наших маленьких таланти Пишняк Таіра, Рубан Олександра, Горохов Артем та Ревеко Лєра стали юзерами сучасних, зручних планшетів , і,  нарешті – аж шість переможців Цвєтков Максим, Мишакін Сергій, Алєксєєва Ліза, Хорольська Єва, Шульга Тетяна, Колєсніченко Олексій отримали по крутому сенсорному телефону.

А ще ми розіграли Ролики та конструктор LEGO серед найактивніших наших учасників.

Кожна дитина унікальна! Хтось  вправно допомагає мамі , збирає гербарій, хтось має хист довго і солодко спати Серед наших талантів зустрічаються дуже талановиті музиканти, танцюристи, актори, фотомоделі та навіть по-особливому галантні джентльмени. Це наші зірки! Майбутнє нашої країни! Тому заохочувати такі таланти — наш обов`язок! 

Ми сподіваємося, що подарунки будуть сприяти розвитку талантів наших діток та допоможуть завжди йти в ногу з часом!

Подарунки на цьому не закінчуються і Жувіленд запрошує всіх-всіх діток взяти участь у грандіозній Акції, яка стартує 1 вересня цього року! Слідкуйте за новинами групи! Детальніше за посиланням: www.vk.com/zhuvilend

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!