Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
4
9

Онлайн журнал для мам

Як зацікавити дитину вивченням німецької мови

Німецька мова є державною мовою Німеччини, Бельгії, Ліхтейнштейну, Люксембурга, Австрії, а також одним з офіційних мов Швейцарії і всього Європейського союзу.  

Німецька для дітей – процес вивчення мови досить складний, але водночас пізнавальний і захоплюючий, який допомагає розвивати мислення, логіку і навички спілкування.   

Діти сприймають вивчення іноземної мови як нове відкриття, що дає можливість легко захопити дитину і добитись дивовижних результатів в сфері знань.

Як зацікавити дитину вивченням німецької мови 

1. Найпростіший спосіб зацікавити дитину – запропонувати їй те, що вона любить : дивитись мультфільми німецькою - «Bob der Baumeister», «Der kleine Eisbär», «Die Biene Maja», «Piggeldy & Frederick», «Findus und Pettersson».

2. При кожній зручній можливості запитуйте дитину «як це буде німецькою?». Краще всього це робити ненав’язливо в спокійних умовах, на приклад коли ви займаєтесь творчістю вдома, читаєте книжку чи гуляєте на вулиці. Не потрібно тиснути на дитину, якщо вона відмовляється вдповідати, малюк запам’ятає ваше питання і  наступного разу вже сам скаже це слово на іноземній мові.

3. Дітям цікаві сучасні гаджети, так чому б це не використати на благо науки. Введіть в процес навчання комп’ютерні ігри, додатки на телефоні чи планшеті і проходьте навчальні програми із запам’ятовуванням слів німецькою мовою. Такі захоплюючі заняття не тільки покращують пам’ять, але й збагачують словниковий запас.

4. Ходіть в гості до друзів, чиї діти також вивчають німецьку мову. Попросіть, щоб старші діти поговорили з вашою дитиною, похваліть її за декілька слів чи фразу, сказану німецькою мовою. Дитина цьому зрадіє і наступного разу сама постарається викликати похвалу.

 

5. Якщо ви познайомите свою дитину з культурою Німеччини – це може стати хорошим стимулом для вивчення німецької мови: книжки з яскравими малюнками, цікаві факти, захоплюючі історії – завдяки коротким культурхвилинам вивчення мови стане захоплюючою подорожжю в світ знань. 

6. Більшість батьків своїм дітям читають перед сном казки. Чому б не прочитати улюблену казку німецькою мовою чи погортати дитячий словник з яскравими зображеннями ? 

7. Вивчення німецьких віршів та пісень, розіграш простих діалогів, організація театральних вечорів німецькою мовою добре впливає на розвиток пам’яті дитини, а прослуховування аудіо записів розвиває фонематичний слух.

8. Ще один чудовий спосіб мотивувати свою дитину до вивчення іноземної мови – почати вивчати мову самому. Діти люблять в усьому копіювати дорослих, тому дуже імовірно, що в дитини виникне особлива цікавість до мови, адже спілкуватись з батьками не тільки рідною, а й німецькою мовою вдвічі цікавіше. 

9. Для дітей, які вже вміють читати, чудовим стимулом вивчити німецьку може стати бажання прочитати улюблені зарубіжні казки не тільки рідною мовою, а й в оригіналі. В такому випадку батькам необхідно підібрати для дитини цікаві матеріали, відповідно до її віку.

10. Щоб дитина не тільки засвоїла нові знання, але й навчилась їх застосовувати на практиці, зверніть особливу увагу на курси вивчення німецької для дітей або мовний табір. Тут навчання проводять кваліфіковані педагоги, які знаходять підхід до кожної дитини і мотивують її до отримання нових знань. Заняття проводяться у вигляді ігор, тому дітям нудьгувати не доводиться. Професійний підхід і всі можливі методики дозволяють добитись високих результатів навіть з тими, кому засвоєння мови дається дуже складно. 

Граючи, виконуючи ігрові та рольові завдання, слухаючи іноземне мовлення викладача, діти отримують безцінний багаж знань, який в результаті допоможе їм максимально успішно засвоїти мову в шкільні роки.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!