Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Онлайн журнал для мам

Основні принципи методики розвитку Сесіль Лупан

Основные принципы методики развития Сесиль Лупан


Методика Сесіль Лупан заснована на її власному материнському досвіді, а також на принципах виховання, розроблених Гленом Доманом. У своїй книзі «Повір у свою дитину!» Сесіль Лупан виклала основні принципи, які допомогли їй розвинути інтелектуальні, емоційні та фізичні сторони своїх доньок якнайкраще.
 
Автор методики – уродженка Бельгії, за професією актриса театру. Після переїзду до Америки молода мати Сесіль Лупан знайомиться з основами раннього навчання Домана і вирішує присвятити себе вихованню дочок. Поради Сесіль Лупан не спрямовані на те, щоб розкрити секрети «вирощування» геніїв. Її методика навчання - інструмент, який може допомогти батькам відкрити світ для малюка з перших місяців життя.

Основные принципы методики развития Сесиль Лупан

Розвиток найменших

Протягом першого року життя дитини, на думку Сесіль Лупан, їй необхідно допомогти набути позитивної самосвідомості і поняття про довколишній світ. Бажано, щоб мама і тато впливали на всі п'ять почуттів малюка, розвивали фізичну активність і заклали основи мовлення.
 
Проявляйте свої почуття до дитини, не бійтесь її розбалувати: беріть на руки, цілуйте, співайте колискові. Такий тісний контакт додасть дитині відчуття впевненості і захищеності. Спілкуйтеся з дитиною, змінюючи інтонацію, оточуйте її різними звуками. Для стимуляції зору можна показувати новонародженому різнокольорові картинки, повісити дзеркальце, щоб малюк міг себе розглядати. Давайте дитині торкатися до всіляких матеріалів, «пробувати» на запах спеції і трави.

Основные принципы методики развития Сесиль Лупан

Фізичний розвиток за методом Лупан

Сесіль Лупан радить приділяти фізичному розвитку малюка багато уваги, адже він напряму впливає на розумові здібності дитини. Коли дитина тільки вчиться повзати і ходити, її рухи не треба обмежувати. Обладнайте максимально велику, цікаву та безпечну територію для дитини.
 
З перших років життя малюк повинен навчитися отримувати задоволення від прогулянок, бігу та стрибків. Покажіть дворічному малюкові кілька танцювальних рухів. Також автор методики раннього розвитку рекомендує батькам дошкільнятка навчити його будь-якому доступному виду спорту, який не буде створювати дискомфорту.

Основные принципы методики развития Сесиль Лупан

Читання за Лупан

Заняття з дитиною повинні нагадувати веселу гру. Щоб вивчити букви алфавіту, можна співати їх на мотив якої-небудь дитячої пісеньки. Ази читання можна викладати як тільки малюк почне говорити. Наклейте на предмети в будинку їхні назви, щоб малюк міг вивчити нові слова.
 
Лупан говорить про те, що батьки повинні привчати дітей любити книги, адже читання є основою культури. Першими книгами малюка можуть бути саморобні «видання» з його фотографіями і фотографіями його іграшок з короткими підписами. Після цього зробіть ускладнену версію книги, наприклад, розповідь про свято або похід у зоопарк.

Основные принципы методики развития Сесиль Лупан

Навчання науці та мистецтву

Дуже важливо, з точки зору Сесіль Лупан, при ранньому навчанні дітей належну увагу приділяти іноземним мовам, малюванню, музиці, логіці, історії та географії. Історію автор вважає одним з найбільш складних розділів знань, оскільки маленькі діти погано орієнтуються в часі. Те ж саме стосується просторової орієнтації, необхідної для освоєння географії.
 
Щоб малюку було простіше, спочатку запропонуйте йому вивчити його власне минуле і «історію» членів сім'ї. У цьому вам допоможуть фото, розташовані в хронологічному порядку. Можна вдатися до географічних ігор з використанням карт-пазлів, плану кімнати. Не треба боятися складних термінів і назв, головне правильно і доступно їх роз'яснити.
 
Застосовуючи методику Глена Домана під час виховання власних дітей, Сесіль Лупан видозмінила її з урахуванням потреб своїх дочок. У книзі «Повір у свою дитину!» вона пропонує цілі програми, які покликані навчити дитину з ранніх років основам читання, музики, історії, географії та інших галузей. Належна увагатакож приділяється фізичному здоров'ю малюка.
 
Підготувала Катерина Василенкова

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!