Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
9

Онлайн журнал для мам

Основні переваги світлодіодних гірлянд

Гірлянди в першу чергу асоціюються з Новим Роком та Різдвом Христовим. Але ними можна прикрасити майже кожне торжество. Світлодіодні гірлянди прийшли на зміну ламповим аналогам. 

Використовується світлодіодна гірлянда в різних цілях: декорація будинку і вулиць у святкові дні, підсвічування рекламних щитів, вивісок, освітлення фасадів, дерев. 

В залежності від виконання таких освітлювальних приладів зустрічаються наступні режими функціонування: безперервний, мерехтіння, chasing (з плавним загасанням і відновленням освітлення), хамелеон (при цьому лампочки змінюють колір), комбінований (поєднання декількох режимів).

Найчастіше світлодіодні гірлянди складаються з ламп класичної круглої форми. Іноді виробники використовують лампи довгастої, квадратної або плоскої форми, а також у вигляді зірок або сердець. Цікавий вигляд мають завіси з великими лампами у вигляді трубочок або конусів. В динамічному режимі такі лампи створюють ефект падаючих крапель або метеоритного дощу. Надзвичайно гарно виглядають гірлянди з великою кількістю ламп, які переливаються і створюють ефект води, що ллється. Їх так і називають: світловий дощ. 

Основні переваги світлодіодних гірлянд

1. Світлодіоди мають більш насичені і глибокі кольори випромінювання у порівнянні з традиційними аналогами.

2. Світлодіоди споживають в 7-10 разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання (з таким же світловим потоком), що робить їх дуже економними. Крім того, світлодіодні гірлянди повністю пожежобезпечні, так як не містять нагрівальних елементів.

3. Світлодіодні гірлянди характеризуються різними класами захисту, але за стандартами достатнім мінімумом є ступінь захисту IP44. Однак більш практичним і безпечним буде варіант з показником IP65. Матеріал обмотки цих освітлювальних приладів може бути різним: ПВХ, силікон, каучук. Але перший з них менш стійкий до мінусових температур (максимальний поріг становить -20 градусів), тоді як вуличні гірлянди з силікону і каучуку можуть справно працювати при температурі до -50 градусів.

4. Ще одна особливість світлодіодних гірлянд – відсутність затримки при включенні. Гірлянди миттєво загоряються і працюють зі стабільною яскравістю. При цьому їхній термін служби не залежить від кількості циклів включення/вимикання, як у традиційних ламп. 

5. Досить високий ступінь міцності, що обумовлено пластиковим корпусом, тоді як лампові гірлянди типу «кульки» оснащуються скляними колбами.

6. LED-лампи відносять до екологічних засобів освітлення, оскільки вони не містять отруйних і небезпечних речовин (ртуті, фосфору).

7. Зверніть увагу, що гірлянди для будинку недопустимо використовувати на вулиці. Вуличні моделі мають захист від попадання вологи, працюють в більш широкому температурному діапазоні (від -40 до +50) і стійкі до впливу ультрафіолету.

8. Враховуючи особливості експлуатації світлодіодних гірлянд при вуличному освітленні, розробниками передбачено вологозахищені конструкції. Їхній корпус і всі місця з’єднань герметично запечатані.

9. Довгий ресурс роботи – 100 000 годин, а це більше 10 років роботи.

10. Сучасні гірлянди управляються за допомогою блоку управління або пульта дистанційного керування, в яких закладено певну кількість сценаріїв світіння, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для ваших потреб освітлення.

 

11. Світлодіодні гірлянди можуть використовувати в якості джерела живлення батарейки або традиційне підключення до домашньої мережі.

12. Світлодіодні гірлянди мають дуже малу вагу, завдяки чому їх можна повісити навіть на тонкі гілки дерева. 

13. Паралельне з'єднання ламп забезпечує працездатність гірлянди навіть при перегорання однієї або декількох ламп. У той час як при послідовному з'єднанні, навіть при одній перегорілій лампі, вся гірлянда виходить з ладу.

14. Світлодіодні гірлянди можуть бути оснащені багатофункціональним контролером, призначеним для отримання всіляких варіантів світлодинаміка.

15. Головна відмінність, яким характеризуються світлодіодні гірлянди, полягає в схемі з’єднання ламп: щоб підсвічування продовжувала функціонувати навіть після виходу з ладу одного з джерел світла, конструкцією передбачається паралельне з’єднання елементів.

Світлове оформлення будинків гірляндами в останні роки стало обов'язковим атрибутом Новорічних свят та Різдва. Гірлянда вже давно стала невід'ємною частиною створення святкового настрою і чарівної атмосфери.

Підготувала Мар'яна Чорновіл 

   
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!