Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
9
7
5

Книги для дітей видавництва "Країна мрій"


Феї

 

Ану ж бо, загляньте під листочок, чи не видно там феї? Ні? А ви часом не зустрічали фею на дитячих атракціонах? Знову ні? Мабудь вам варто пильніше придивлятись, або прочитати ці дивовижні казки. Адже на сторінках цієї книжки живуть різноманітні феї. Усі ці диво-дівчатка дуже різні: є лагідні, є мрійливі, є навіть трішечки вперті, але всі вони надзвичайно милі. І навіть якщо феї в чомусь помиляються, то зрештою неодмінно зрозуміють і виправлять свої помилки. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку. 


Відшукай і порахуй

Десь там, на Півночі, серед вічних снігів, живуть Дід Мороз, Бабуся Хурделиця і безліч маленьких ельфів та фей. Протягом року вони виготовляють іграшки, готують різні ласощі, займаються спортом, грають у сніжки, відпочивають і, звісно, розносять малечі подарунки. Аби все це побачити на власні очі, читач має знайти і порахувати величезну кількість святкових атрибутів. Веселого Нового року!
 

Що? Чому? Навіщо?

На сторінках цього видання ти знайдеш сотні запитань і відповідей, які дозволять тобі розширити совї знання про природу в усіх її формах, науку і техніку, історію та культуру, Землю та Всесвіт. Сотні зрозумілих та цікавих пояснень, які можуть задовольнити твою допитливість; сотні привабливих малюнків і ефектих фотографій. Велика книга запитань і відповідей - найкращий порадник на шляху пізнання. Бажаємо подолати цей шлях!


Пригоди барона Мюнхаузена

 

Сміливий і вигадливий барон Мюнхаузен із захопленням розповідає читачам про свої неймовірні пригоди. Тільки чомусь мало хто вірить у правдивість його історій. Для дітей молодшого шкільного віку.
 

Пригоди Тома Сойєра

Повість «Пригоди Тома Сойєра» — один із найвідоміших творів видатного американського письменника Марка Твена. З притаманним йому гумором і добротою автор змальовує своїх героїв і зображує картину життя в Америці у XIX столітті. Для дітей середнього шкільного віку.
 

Біле ікло

 

До книжки увійшли оповідання зі збірки «Північні історії» та дві анімалістичні повісті Джека Лондона. У гостросюжетних творах американського письменника розповідається про виживання людини у суворих умовах Півночі. Описано дружбу і безкорисливість, підступність і зраду, мужність і відвагу, величезну силу волі й любов до життя. Автор намагається проникнути у внутрішній світ тварин, збагнути мотивацію їхніх вчинків і ставлення до людей. Закони природи жорстокі, але справедливі, і людина, яка їх порушує, може навіть поплатитися за це життям. 
Для дітей середнього і старшого шкільного віку.
 

Мандри Гуллівера

 
У всесвітньо відомому романі англійського письменника Джонатана Свіфта описано захопливі подорожі Лемюеля Гуллівера до різних фантастичних країн. Кумедні пригоди спершу лікаря, а потім капітана кількох кораблів нікого не залишать байдужими. Неперевершений майстер сатиричного жанру висміює людські вади і дурість, засуджуючи тиранію, брехню і лицемірство.
 

365 нових історій на ніч

 
 
Щовечора, розгорнувши цю яскраву книжку, малюк зустрічатиметься з веселими звірятами, які стануть йому добрими друзями. Сторінка за сторінкою, пора за порою маленькі герої вестимуть дитину до захопливих, цікавих пригод… А ще з раннього дитинства вона привчатиметься до…здорового харчування. Так так, адже на сторінках цієї книжки розміщені рецепти страв, які малюк готуватиме з мамою. 
 

Казки про тварин

 
С. Девідсон ( Пер. з англ. В. Наливаної)
 
Ця чарівна книжка нагадує справжню скарбничку цікавих казок та історій з усього світу: від казок Езопа до африканських легенд! Малий читач познайомиться з веселим Братиком Кроликом, дізнається про найбільшу в світі жабу й про те, як краби вирішили побороти морські хвилі. 
Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
 

Чудеса із пластиліну

 
Ця книжка для тих дітлахів, які дуже люблять ліпити різноманітні фігурки з пластиліну. Автор книжки пропонує маленькому майстру-початківцю навчитися створювати кумедних істот: прибульців з космосу, хлопчиків і дівчаток, різноманітних тварин. Але головне — усі ці саморобки викликають усмішку. 
 

Креативні ідеї плетіння

 
 
У книжці — велика кількість ідей плетіння різноманітних виробів: від простенького шарфика до стильної сумочки. Оригінальні ідеї, просте й водночас гламурне оздоблення виробів, покрокова докладна інформація щодо процесу плетіння виробів. Ця книжка стане в пригоді не тільки юним майстриням і майстрам, а й їхнім батькам, адже розглядаючи чудові фото виробів, так і хочеться взятися за спиці й почати плести.
 

Школа малювання

Ця книжка для тих дитлахів, які дуже хочуть навчитися азам малювання. Автор книжки пропонує маленькому художнику-початківцю навчитись копіювати дерева, листя, овочі та фрукти, а також виконувати складніші малюнки - зображувати будинки, тварин і людей. Згодом дитина не лише копіюватиме, а й зможе імпровізувати, поєднуючи окремі малюнки в цікаві сюжети.
Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.
 

Гайтана радить, як стати суперзіркою 

 
У цій книжці є все, про що хочуть знати дівчата: як стати привабливою, модною, популярною, як навчитися жити в злагоді з однокласниками, як завоювати увагу хлопців, як побороти невпевненість. Тут є рецепти краси, успіху, щастя і поради справжньої суперзірки Гайтани.
для дітей молодшого та середнього шкільного віку. 
 

365 креативних ідей  

 
Ця книжка для тих батьків, які мріють, аби їхнє чадо чимсь нарешті зацікавилось. А ще можна сказати й так: ця книжка для тих дітлахів, які прагнуть веселого дозвілля. Для цього треба зовсім небагато: ножиці, клей і трохи попорпатися у старій клуні, де лежить купа непотребу. Кінцевий результат — щасливі батьки, адже дитина захоплена корисною справою; задоволена дитина, адже самостійно чи з друзями вона матиме змогу виготовити аж 366 цікавих саморобок!
 

Вінні-Пух. Повернення у Столітній Ліс 

 
«Вінні-Пух. Повернення у Столітній ліс» — продовження всесвітньовідомого циклу оповідань британського письменника Алана Мілна про плюшевого ведмедика, вперше опублікованого на початку XX століття.
 
Нові пригоди Вінні-Пуха і його друзів розпочинаються від того місця, на якому поставив крапку А. Мілн. Книжка складається з десяти пригод, в які потрапляють відомі малим читачам герої: Вінні-Пух, Крістофер Робін, Паць, Тигра, Сова, Кролик та Ослик Іа. А ще автор продовження історій про Вінні-Пуха ввів нову героїню — видру Лотті.
 

Випав сніг…Книжка під ялинку 

 
Зима — пора сувора. Взимку дні холодні, дують сильні вітри, їжі в кучугурах не знайдеш, тож звірята часто потерпають од холоду й голоду. Але ж ці історії добрі! В них Їжачок віддає останнього шарфика, щоб зігріти Оленя; Лисичка жертвує своїм симпатичним подарунком, аби врятувати від морозу Їжачка; а Ведмежатко Видра й Кролик попри втому ліплять із снігу друга для сніговика.
 

Дивовижні пригоди незвичайної принцеси   

 
У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника. 
 

Арт-ідеї. Школа образотворчого мистецтва 

 
Ця книжка — чудовий подарунок для тих, хто хоче навчитись малювати й виготовляти оригінальні речі власноруч. У цій книзі міститься велика кількість творчих ідей, що стосуються малювання. Це справжня художня школа для дітей і дорослих. Пропонуються нескладні уроки по техніці малюнка й живопису, оригінальні листівки та саморобки з наочними прикладами й докладними поясненнями. Для широкого кола читачів.
 

Казки на добраніч  

 
У цій чарівній збірці міститься двадцять п’ять цікавих казочок. Ретельно дібрані й майстерно переказані сюжети зацікавлять будь-якого малюка. Перед ним постануть ельфи та феї, відважні герої та дракони, чаклуни й принцеси... А ще кожна казка мудра й повчальна. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
 

Новорічні історії   

Чарівні казки про Новий рік та Різдво і про дива, які стаються під час цих дивовижних свят. Із казок малі читачі дізнаютьс, хто упаковує їм подарунки на Новий рік, як можна нарядити ялинку і при цьому не рубати її, і взагалі, що відбувається у новорічній країні! Цікаві сюжети та яскраві ілюстрації змусять повірити у диво не лише малюків, а й їхніх батьків. Після кожної казочки — чудові саморобки та рецепти до зимових свят. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
 

Українські казки

У збірці міститься тринадцять класичних українських народних казок: «Солом’яний бичок», «Дідова дочка і бабина дочка», «Пшеничний колосок», «Лисичка і журавель», «Пан Коцький», «Кривенька качечка», «Лисичка-Сестричка і Вовчик-Братик», «Їжак та заєць», «Івасик-Телесик», «Цап та баран», «Чарівна сопілка», «Рукавичка», «Коза-дереза». Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

 
Анонси дитячих книг надані видавництвом «Країна Мрій» .
 
Новий каталог видавництва можна завантажити з сайту http://www.kmbooks.com.ua . 

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

TORY
2011-01-31
Очень хорошая подборка в книжке "365 историй на ночь" - новые интересные рассказы, самой интересно когда ребенку читаешь...