Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
9
7
3

Книги для дітей видавництва "Свічадо"


 «Свічадо» — найбільше релігійне видавництво України, що видає та розповсюджує книжки богослужбової, катехитично-педагогічної, науково-популяної літератури на духовну тематику. Широкому колу читачів адресовані літературно-художні, мистецькі видання, книжки на теми подружжя, виховання дітей та психології. «Свічадо» також видає журнал для дітей «Зернятко» і для підлітків — «Сто талантів». 

Ноїв ковчег. Частина 1 (саморобка для дітей)
Наталя Фляк

Ноїв ковчег. Частина 1 (саморобка для дітей). Наталя Фляк
 
Біблійна історія про Ноя, якому Господь звелів збудувати величезний корабель-ковчег – надихнула авторів на створення чудових книжечок-саморобок. 
 
Збудуй і ти собі ковчег, склей Ноя і пари звірят, й у тебе з’явиться чудова колекція паперових тварин у будиночку-кораблі, або власний – паперовий ляльковий театр. І тоді ти зможеш не тільки розказувати всі історію про Ноя, ая  показувати її як виставу :) 
 

Ноїв ковчег. Частина 2 (саморобка для дітей)
Наталя Фляк

Ноїв ковчег. Частина 2 (саморобка для дітей) Наталя Фляк
 
У цій частині ти знайдеш викрійки тваринок, які доповнять твою чудову колекцію у Ковчезі Ноя.
 

Таємний Сад
Френсіс Годґсон Бернет

Таємний Сад Френсіс. Годґсон Бернет
 
Історія про пригоди дітей у таємному саду – це справжня ШКОЛА ЛЮБОВІ. Допомігши покинутому садові повернутися до життя, Мері Ленокс відкриває у собі цікавість і співчуття до людей, якого, здавалося, геть була позбавлена. А відкривши своє серце до світу, дівчинка здобуває здатність його перетворювати.
 
Повісті відомої англо-американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет (1849-1924) уже давно стали класикою. Вони перекладені багатьма мовами, за ними створено численні театральні вистави і кінофільми.
 

Чорний Красень
Анна Сюел

Чорний Красень. Анна Сюел
 
Чорний Красень – вороний кінь благородної крові з білою зірочкою на лобі. Книжка про його дивовижні пригоди побачила світ понад 100 років тому в Англії і з того часу стала улюбленою для багатьох поколінь, а за її сюжетом знято знаменитий фільм.
 
Прочитати цю книгу – це мовби побувати «в шкурі» чотириногого героя, пережити всі радощі й печалі, що випали на його долю.У сьогоднішніх юних читачів, напевно, немає своїх власних коней. Але ця книжка допоможе краще зрозуміти і собаку, і кішку, а також –«Чорний Красень» принесе у наше життя трохи більше чуйності, взаєморозуміння і добра. 
 
Ця зворушлива книжка визнана одним з найкращих творів для родинного читання.  

Вечорової пори
Упорядник Марія Морозенко

Вечорової пори. Упорядник Марія Морозенко

Ця книжечка незвичайна. Вона може здружити всю сім’ю. Яким чином?.. А спробуйте щовечора, вкладаючи спати своїх маленьких дітей чи онуків, молодших братчиків чи сестричок, помолитися спільно з ними, разом подякувати Богові за прожитий день, поговорити і про те, що тішить, і про те, що тривожить. А потім прочитати вголос цікаву казку. Ось тоді... А зрештою, спробуйте! Книжка допоможе вам. У ній знайдете і молитви, і колискові, і цікаві оповіді на кожен день тижня.
 

Країна Ніландія
Олена Мацьків

Країна Ніланді. Олена Мацьків

Чи доводилося тобі коли-небудь чути про країну Ніландію? А чи знаєш, як туди можна потрапити? Виявляється, стати мешканцем Ніландії зовсім нескладно! Особливо, якщо ти завжди відповідаєш: “Ні!”, “Не буду!” і “Не хочу!”
 
Та був собі хлопчик на ім'я Юрасик, якого всі довкола називали Грубасик. Цей хлопчик вкрай рідко вимовляв слово “Ні!”, проте одного зимового вечора він несподівано потрапив до країни Ніландії. Що ж трапилося? Може, сталася якась помилка? І як Юрасикові повернутися додому?
Відшукай відповіді на ці запитання разом із Юрасиком-Грубасиком. А також дізнайся таємницю президента Ніландії, з'ясуй, куди поділися всі її мешканці, та чому до цієї дивної країни ніколи не приходить Різдво. 
 

АБЕТКА
Богдан Стельмах

АБЕТКА. Богдан Стельмах

Вашому малюкові вже час вивчати літери?
 
Чудові, веселі віршики відомого українського поета Богдана Стельмаха про Ангелят, Церковцю, Писанку... допоможуть у цьому. З цією абеткою хлопчики й дівчатка вчитимуться читати охоче й легко.
 

Казки Божого саду. Твори українських письменників
Упорядник Зоя Жук

Казки Божого саду. Твори українських письменників. Упорядник Зоя Жук

У книжці подано розмаїту добірку християнських казок. Хоча видання орієнтоване перш за все на самостійне читання дитини-читача (8-12 років), воно має всі підстави стати улюбленою для всієї родини. Збірка стане у пригоді й педагогам та катехитам недільних шкіл.
 

Десять Божих Заповідей
Оповідання для дітей
Бруно Ферреро

Десять Божих Заповідей Оповідання для дітей. Бруно Ферреро

Ця книжечка цікава, мудра і дуже-дуже потрібна кожному з нас. Разом з героями оповідань ви будете мандрувати, знаходити відповіді на непрості питання, шукати виходи зі складних життєвих ситуацій. А найголовніше, чого навчить нас ця книжка, – це звіряти свої вчинки з десятьма правилами, які Господь викарбував на кам'яних таблицях і через свого вірного приятеля, Мойсея, передав людям.
 

Серія “Бібліотечка журналу “Зернятко”

Віршики для дівчаток і хлоп’ят
Оксана Миронович та Мар’яна Фляк

Віршики для дівчаток і хлоп’ят. Оксана Миронович та Мар’яна Фляк Віршики для дівчаток і хлоп’ят. Оксана Миронович та Мар’яна Фляк

Журнал «Зернятко» приготував для ВАС незвичайну новинку - книжечку, яка не має ні початку, ні кінця! Запрошуємо всіх віршиколюбів хлопчиків та дівчаток, їхніх татусів та мамусь, а ще й для бабусь з дідусями читати, усміхатись та забавлятися разом із кумедними героями книжки.
 

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!