Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Онлайн журнал для мам

Гвинтові і спіральні сходи в інтер'єрі будинку

 
Кругові сходи – центральниq архітектурниq елемент приміщення, який надає інтер'єру вишуканість. Всі кругові сходи можна розділити на гвинтові та спіральні. Замовити виготовлення сходів можна на сайті https://panmayster.ua/kinds/vitnovie-shodi/
 
Головними перевагами таких сходів є стильний зовнішній вигляд та компактність, а недоліком можна назвати складність пересування ними людям похилого віку або особам з обмеженими можливостями.
 
У гвинтових сходів сходинки розташовані навколо опорного стовпа, спіральні ж такого стовпа не мають. Як правило, радіус гвинтових сходів не перевищує 1000 мм, в той час як спіральні сходи мають зовнішній радіус не менше 1500 мм.
 
Гвинтові і спіральні сходи за вартістю дорожче маршових, оскільки вимагають високої кваліфікації у виготовленні. Однак багато варіанти сходів можна здешевити за рахунок матеріалів. Наприклад, вартість дерев'яних сходів в середньому в 1,5-2 рази нижча металевих аналогів. При цьому з деревних порід найдешевша – сосна.
 
  

Гвинтові сходи в інтер'єрі будинку

Гвинтові сходи по конструкції складаються з центрального стовпа, сходинок та огорож. Опорний стовп виготовляється з конструкційної або нержавіючої сталі. Сходинки можуть бути зроблені з дерева, металу або багатошарового загартованого скла (триплекса).
 
Встановлюються гвинтові сходи в невеликих приміщеннях для економії місця. Гвинтові сходи займають суттєвао менше місця в порівнянні з маршовими, особливо при великій висоті підйому.
 
Гвинтові сходи використовуються в умовах, коли інтенсивність руху невелика, оскільки дана конструкція не дуже зручна в експлуатації. Усі сходинки в гвинтових конструкціях мають різну ширину на внутрішньому і зовнішньому радіусі сходів. Піднімаючись чи спускаючись, необхідно уважно дивитися під ноги і триматися за поручні, не нехтуючи своєю безпекою. 
 
Крім цього, необхідно розуміти, що гвинтовими сходами практично неможливо підняти великогабаритні предмети і якщо вам потрібно занести диван або шафу на другий поверх будинку, то це потрібно зробити до установки сходів або ж через вікно.
 
 

Спіральні сходи в інтер'єрі будинку

Спіральними називають вигнуті криволінійні сходи, у яких, на відміну від гвинтових, немає центрального стовпа. Усі сходинки у такої конструкції поворотні. Як правило, балясини встановлюються з обох сторін сходів. Спіральні сходи – складні в проектуванні і виготовленні, тому ціна такої конструкції не може бути низькою.
 
Мінімальний внутрішній радіус спіральних сходів коливається в межах 300-500 мм, а ширина маршу становить 1000-1200 мм. Таким чином, мінімальний зовнішній діаметр спіральних сходів становить 3000-3500 мм. За рахунок цього, спіральними сходами, на відміну від гвинтових, досить зручно ходити і можна вільно пронести великогабаритні предмети.
 
Спіральні сходи підходять для великих приміщень. У невеликому просторі такі сходи розміщувати недоцільно. Спіральні сходи можна встановлювати як уздовж стіни, що має вигнуту форму, так і в центрі приміщення.
 
В якості несучої конструкції спіральних металевих сходів найчастіше використовуються спіральні тятиви. На металевий каркас встановлюються сходи з дерева або мармуру. Огорожу рекомендується робити з нержавійки або гнутого скла з дерев'яним поручнем.
 
 
Сходи в інтер'єрі багаторівневої квартири, заміського будинку або навіть офісу від Пан Майстер це родзинка, яка здатна надати закінченого вигляду стильному інтер'єру приміщення, а також підкреслити відмінний смак господаря.
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!