Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
7
0

Як вибрати квартиру для сім'ї з дітьми

купити квартиру

Поневіряння по зйомних квартирах або проживання «на голові» у бабусь і дідусів приносить багато незручностей. Якщо перспективи купівлі власного житла в ЖК Паркова вежа  не за горами, пора вибирати оптимальний варіант для сім'ї з дітьми.
 
Для батьків з однією дитиною або декількома дітьми в пріоритеті комфорт малюків. Тому буде правильно вибирати квартиру з огляду на кілька ключових критеріїв.
 
ЖК Паркова вежа

Як вибрати квартиру сім'ї з дітьми

Розташування будинку
 
Батькам рекомендується досконало вивчити інфраструктуру району. Парки, дитячий сад, школа, поліклініка і аптеки повинні бути в кроковій доступності. Щоранку возити дитину до навчального закладу за кілька кілометрів на машині або громадському транспорті не завжди зручно. Дізнайтеся, чи є поруч магазини, адже з маленькою дитиною або навіть двома робити покупки далеко від дому – теж проблема.
 
Бажано, щоб двір був облаштований дитячим спортивним комплексом.
 
У старих районах питання з соціальною інфраструктурою вирішені. А ось деякі нові території, особливо на околиці міста або за його межею, можуть розчарувати покупців квартир.
 
Особливості району
 
Йдеться про добробут і забрудненість району. Для здоров'я дітей важливо дихати свіжим і чистим повітрям – в цьому плані квартири поблизу парків помітно виграють у порівнянні з будинками біля шумних трас і промислових підприємств.
 
Подбайте про безпеку своїх дітей, купивши квартиру в спокійному районі, який не встиг засвітитися в кримінальній хроніці. Це підвищить безпеку ваших дітей. 
 
купити квартиру в новобудові
 
Планування квартири
 
Якщо ви визначилися з районом, переходьте до підбору планування житла. Однокімнатні квартири відразу відпадають, адже у дорослих і дітей має бути свій особистий простір. Діти однієї статі і віку цілком можу ужитися в одній просторій спальні. В інших випадках, коли режим дітей і їхні інтереси не перетинаються, можливі конфлікти.

Ліфт і поверх
 
Якщо діти зовсім маленькі, необхідно враховувати, як мама з коляскою буде щодня виходити на прогулянку. При відсутності ліфта і можливості зберігати коляску за межами квартири розглядайте переважно перший поверх. Носити з високих поверхів весь дитячий автопарк, починаючи від коляски і закінчуючи велосипедом, фізично важко для мами.
 
Навіть в будинку з ліфтом забиратися високо неварто. Від поломок ліфта застрахуватися складно. Покупцям з дітьми бажано вибрати квартиру на одному з середніх поверхів.  
 
купити квартиру в Києві

Новобудова або вторинне житло?

Часто сім'ї з дітьми не готові чекати – їм необхідно заселитися якомога швидше, без відстрочки на ремонт, здачу будинку та іншу тяганину. Вторинні квартири вже обжиті, в наявності необхідна сантехніка та оздоблення.
 
Що стосується нових житлових комплексів, то при заселенні в них на стадії ремонту, доведеться миритися з щоденним шумом і будівельним пилом. Але є у новобудов і переваги. Багато з них розташовуються в чистих районах, мають закриту територію з охороною, власну міні-інфраструктуру, розраховану на сім'ї з маленькими дітьми.
 
Сподіваємося, що наші поради про те, яку квартиру краще купити, допоможуть зробити вибір. Людям з дітьми потрібно враховувати інтереси своїх малюків. Тому до особливостей району, планування, розташування квартири потрібно бути особливо уважними.
 
Підготувала Катерина Василенкова
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!