Расширенный поиск
Стоимость (ГРН)
 

Вперше встановлений Національний рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї»

4 червня 2011 Студія управління часом BogushTime разом з сім’ями України на Хрещатику встановила Національний Рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї». Такий рекорд раніше не фіксувався в Національному реєстрі рекордів та Гінеса.

Національний реєстр рекордів зафіксував розмір карти 13, 82 м на 4,27 м, площа – 59 м?. Офіційний сертифікат з даними був урочисто переданий на сцені виконавчому директору Студії управління часом BogushTime Оксані Вишневській.

У встановленні рекорду прийняли участь сім’ї з різних куточків України й навіть із-за кордону. Кожному учаснику надавалась необхідна канцелярія (клей, ножиці, олівці, фломастери), щоб створити карту. Лише від журналу «Домашний очаг» спеціально для акції були присутні 100 журналістів.

Суть в тому, що кожна сім’я повинна була на карті мрії малювати, клеїти, писати всі свої мрії. Але в анкеті учасника зазначалися лиш 3 мрії, якими вони готові поділитись із суспільством. Після ретельної обробки та аналізу інформації Студія управління часом вивела 5 ключових пунктів «сімейної мрії»:

1 – власне житло (дім, квартира)
2 – подорожі (Україна і світ)
3 – здоров’я
4 – машина
5 – щастя

Окрім Карти мрії, були квести та конкурси від партнерів. Подарунки роздавали «Логос», «Всі мрії», «Читайка», інтернет-магазин topkid.com.ua. На сцені виступали голосисті, веселі і дуже талановиті дитячі колективи «Ангелятко» і «Зернятко». Ведучими свята були суперпозитивні Анна Заклецька і Артем Золотар (тренер BogushTime).

Мета даної акції – встановити рекорд «Найбільша Карта Мрії Сім’ї України», а також нагадати українцям про важливість сімейних цінностей у день сім’ї!!!
Автор www.vseodetyah.com
06.06.2011
Просмотров: 8645

Разделы

Информация

Фото-объявления

Детский клуб "Звездочет"рубашка, блузка для девочкиТележка с кубикамиИгровые наборы для мальчиков и девочекТеплое пальтишко осенне-весеннее 1, 5-3годаПогремушки в ассортименте

Всего 3613 объявлений
Из них 3519 объявлений на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено


Новости

Вперше встановлений Національний рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї»

4 червня 2011 Студія управління часом BogushTime разом з сім’ями України на Хрещатику встановила Національний Рекорд «Найбільша Карта Мрії Української Сім’ї». Такий рекорд раніше не фіксувався в Національному реєстрі рекордів та Гінеса.
 

Афиша детских мероприятий на июнь

Портал для родителей "Все о детях" предоставляет Вашему вниманию афишу детских мероприятий на июнь. Мы отобрали лучшее из лучших. Вы не знаете, куда сходить с ребенком и где весело и полезно провести летнее время? Заходите к нам на сайт, у нас есть все!
 

ЛУЧШИЙ ПОДАРОК ДЛЯ РЕБЕНКА – это книга!

ЛУЧШИЙ ПОДАРОК ДЛЯ РЕБЕНКА – это книга! А если эта КНИГА ПРО ВАШЕГО РЕБЕНКА, то такой подарок просто волшебный! Портал "Все о детях" спешит рассказать всем-всем сказочную новость! В скором времени стартует чудесный проект "My book".
 
джинсы комбинезон джинсовый штаны брюки девочек little angel одежда весна деми шапочка шапка осень детский супер ребенка детки развития вещи
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript