Нас уже:
1
8
1
5
0

Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
 

Фея Казок

 Фея Казок

Казки на добраніч

Щовечора, коли над Чарівною Країною заходить сонце, Фея Казок бере зі столу книгу з казками. А коли маленькі феї повмощуються в тепленьких ліжечках, старенька читає дівчаткам казку на ніч. — Що б оце прочитати сьогодні? — міркувала якось увечері фея. — Одну зі старих історій чи щось новеньке? Вона розгорнула книгу — й повітря наповнилося чарами. На сторінках дихали вогнем дракони та гралися з хвилями русалоньки, а з густезного диму виплив справжнісінький джин. В одній казці ельфи та гобліни весело грали у квача при місяці. А в іншій — білий ведмідь мандрував поміж кучугурами мерехтливого снігу... 

 — Бр-р-р! — аж здригнулася фея, коли з книги до кімнати увірвалася віхола. Чарівниця перегорнула сторінку. На наступній весело витанцьовували мишенята. Раптом 
старенька позіхнула. — Всі ці казочки мене так розморюють, — зітхнула вона, — мабуть, треба трохи подрімати. 
Фея закрила книгу, заплющила очі й уже за мить міцно заснула. 
А тим часом до кімнати увірвався грайливий вітерець. Він дмухнув на фіранки, а потім на книгу. Сторінки почали перегортатися. З них визирали зацікавлені личка. Нарешті один з гоблінів наважився вистрибнути на стіл. 
 — Тс-с-с... Фея спить. Огляньмо тут усе, — прошепотів він. 
Гоблін навшпиньки почимчикував до кухні. А казкові створіння одне по одному поквапились за ним. 
 — А що ми тут робитимемо? — запитав дракон, коли всі зібралися разом. 
 — Нумо пекти торт! — запропонував ельф, який був страшенним ласуном. 
 — Ура! Нумо пекти торт! — підтримали його інші ельфи. Вони миттю угледіли велику миску і заходились шукати потрібні продукти. 
 — Борошно, яйця, цукор... — перелічував ельф. — Що ще може знадобитися? 
 — Родзинки! — згадав джин і всипав у тісто аж кілька жмень. 
 — А як щодо цього? — запитав гоблін, розмахуючи якимось слоїком. — Ой, ні, це перець! Не годиться... 
 — Сир! — запищали мишенята. — Приготуймо сирного торта! 
Ельф додав у тісто кілька шматочків твердого сиру. А потім із сумнівом почав розмішувати все тим, що трапилося під руку — чарівною паличкою феї. 
 — Вийшло щось не дуже схоже на торт, — зауважив він. 
 — Спочатку тісто треба спекти, — втрутився дракон. — Дозвольте, я це зроблю. 
Він щосили дмухнув на миску вогнем. Запахло горілим сиром. 
 — Ой, горимо!!! — заволав білий ведмідь. 
Ельф чимдуж кинувся навтьоки і впустив чарівну паличку. Вона покотилася по підлозі... 
Раптом кухонні стільці ожили й почали ганятися один за одним навколо столу. Каструлі та горщики затанцювали справжнісінького гопака. А торт вибухнув хмарою крихт! 
Такий гамір не міг не розбудити Фею Казок. Вона аж підскочила на ліжку й одразу побачила розгорнуту чарівну книгу, що лежала на столі. 
 — Що відбувається? — вигукнула чарівниця. 
Фея побігла на кухню. 
 — Ну й гармидер! — сплеснула руками старенька, хапаючи чарівну паличку. — Абра.кадабра.казум! Паличка задиміла — і в кухні потемніло... Коли розвиднілося, все повернулося на місця. 
Казкові створіння полегшено зітхнули. — Ви врятували нас! — вдячно мовили вони. — Але як же наш торт? — мало не плакав ельф. ласун. — Подивися сам, — усміхнулася фея. Ельф поглянув на торт — і вражено скрикнув — той був пречудовий: политий вершковим кремом та ще й оздоблений вишнями. А коли всі скуштували по шматочку, старенька принесла чарівну книгу. Один по одному казкові створіння позастрибували на потрібні сторінки. Аж ось почав бити годинник. 
 — Час вкладати дівчаток спати! — вигукнула Фея Казок. — Треба поспішати. Вона встигла до маленьких фей саме вчасно. — Ну що, готові послухати цікаву казочку? — запитала старенька. — Авжеж! — хором відповіли малі. І Фея Казок розгорнула чарівну книгу... 
 

 
Казки на добраніч

І хто там ще не спить? Кому Сонько-Дрімко не встиг посипати сонним пилом очки? Що ж, раз сон не йде, значить треба… почитати казочку! Їх у цій збірці аж двадцять п’ять. Неймовірні сюжети зацікавлять найвибагливішого малюка. Перед ним постануть ельфи та феї, відважні герої та дракони, чаклуни й принцеси... А ще кожна казка мудра й повчальна. 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!