Нас уже:
1
8
1
4
9

Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
 

Чому в Братчика Опосума голий хвіст

Чому в Братчика Опосума голий хвіст 


Якось Братчик Опосум так зго.. лоднів — ну, здається, усе віддав би за пригорщу фініків. Він був дуже лінивий, Братчик Опосум; але ось у животі в нього так забурчало і занило, що він підвівся й пішов пошукати щось їстівне. І як ти гадаєш, хто йому зустрівся дорогою? Ну, звичайно ж, Братчик Кролик! 

Вони були добрими друзями, а все тому, що Братчик Опосум ніколи не дошкуляв Кролику, як інші звірі. 

Сіли вони удвох край дороги, тереве. нять про те та про це. От Братчик Опосум і сказав Кролику, що він просто помирає з голоду. 

А Кролик підстрибнув, сплеснув у долоні й сказав, що він знає, де можна розжитися на чудові фініки. 

— Ну і де ж це? — поцікавився Опосум. 

А Кролик сказав, що їх сила.силенна в садочку у Братчика Ведмедя. 

— А хіба у Ведмедя був фініковий сад, дядечку Римусе? — запитав хлопчик. 

Ну, звісно, синку. Адже Братчик Ведмідь любить поласувати бджолиним медом. От він і посадив у себе фінікові дерева: до них прилітали бджілки, а Ведмідь дивився, куди вони з садочку полетять, біжить за ними і знаходить дуп. ла з медом. Та це все не має значення. Раз уже я кажу, що в нього був садок, зна. чить, був; а у Братчика Опосума аж слинка потекла, коли він почув про фініки. 

Кролик ще й не договорив, а той вже схопився — і бігцем у садочок Братчика Ведмедя. Він заліз на найвище фінікове дерево, яке тільки було в садку. 

Але Братчику Кролику хотілося пожар. тувати. Він швиденько гайнув до будиноч. ка Ведмедя і підняв лемент, що хтось бешкетує у фініках. Братчик Ведмідь з усіх ніг кинувся у свій садок. 

Опосуму все здавалося, що йде Брат. чик Ведмідь, але він говорив собі: 
— Ще один фінік, і втечу. Ще один фінік, і втечу. 

Раптом він почув, що Ведмідь дійсно наближається. 

— Ще один фінік, і я втечу, — сказав Опосум, і тієї ж миті Ведмідь підбіг до де. рева та як трусоне його! 


Братчик Опосум зірвався з дерева, як пе. рестиглий фінік, але вже біля самісінької землі він зібрав ноги разом та як дремене! 

Братчик Ведмідь — за ним. З кожним кроком Ведмідь був усе ближче, так що тільки.но Опосум встиг підбігти до паркана, Ведмідь — хап його за хвоста. 

Братчик Опосум прошмигнув крізь жердини та як смикне хвоста — і протяг. нув його між зубами Ведмедя. 

Братчик Ведмідь так міцно тримав, а Братчик Опосум так сильно тягнув, що вся шерсть залишилась у пащі Ведмедя, і він би, звичайно, задихнувся, якби Кро. лик не приніс йому води. 

— От з того самого дня у Опосума голий хвіст, — сказав дядечко Римус, старанно вибиваючи попіл зі своєї люльки. — У Братчика Опосума і в усіх його діточок.
 

 

 Казки дядечка Римуса. Джоель Чендлер Гарріс

У казках дядечка Римуса розповідається про кумедні пригоди Братчика Кролика, Братчика Лиса, Братчика Вовка та нших звірів. Фантазія, гумор і мудрість — ось за що ці казки люблять в усьому світі не лише діти, а й дорослі. Для дітей молодшого шкільного віку

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!