Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
4
9

Маммопластика і можливість годування грудьми

Маммопластика и возможность кормления грудью
 
Годування грудьми є одним з найбільш важливих складників спілкування матері та дитини. Крім духовного зв'язку, лактація дозволяє отримати немовляті цінні вітаміни, поживні речовини, а також захисні антитіла, які в майбутньому будуть оберігати його від різних інфекцій.
 
З давніх часів груди вважалися символом краси і жіночності. У бажанні досягти ідеалу, зберегти пружність і привабливість грудей, жінки наважуються на маммопластику − операцію, спрямовану на корекцію форми молочних залоз. Найбільшу популярність в пластичній хірургії здобули операції з підтяжки, збільшення і зменшення грудей. З’ясуймо, чи впливають вони на можливість годування дитини.  
 
Маммопластика и возможность кормления грудью

Збільшення грудей і годування

Збільшення грудей (аугментація) дозволяє зробити фігуру жінки більш привабливою. Це найпопулярніша операція серед усіх косметичних процедур на молочних залозах. Збільшення бюста за допомогою імплантантів рекомендується жінкам з недостатньо розвиненими грудьми або в разі зменшення молочних залоз після годування або різкого схуднення.  
 
Після збільшувальної маммопластики немає ніяких протипоказань до грудного годування, проте є певний ризик недостатньої кількості грудного молока. До того ж, потрібно пам'ятати, що форма і розмір грудей після пологів і лактації знову може змінитися, тому оптимальний час для аугментації − період, коли жінка вже не планує завагітніти.  
 
Маммопластика и возможность кормления грудью

Підтяжка грудей і годування

Ця операція спрямована на підтяжку тканин і корекцію форми бюста. Підтяжка грудей (мастопексія) проводиться як самостійна операція або в комплексі зі збільшувальною чи зменшувальною маммопластикою.  
 
Головними причинами розвитку опущення молочних залоз є зміни їх тканин після годування або ж вікові зміни грудей. Хірургічне втручання рекомендується проводити не менше, ніж через 6 місяців після закінчення лактації, оскільки до цього форма бюста ще може змінюватися. Ця операція не впливає на виношування плоду і можливість годування грудьми, проте після пологів існує велика ймовірність того, що груди знову відвиснуть, а результати мастопексії зведуться нанівець.  
 
Маммопластика и возможность кормления грудью
 

Зменшення грудей і годування

Зменшення грудей (або редукційна маммопластика) − це єдина операція, наслідки якої можуть спричинити проблеми з годуванням малюка грудьми. Це пов’язано з тим, що під час її проведення можливе пошкодження молочних потоків, що в свою чергу може позначитися на виробленні молока. У зв'язку з цим більшість пластичних хірургів не радить вдаватися до операцій зі зменшення грудей до пологів. Крім того, є ймовірність, що після вигодовування, ваші груди можуть зменшитися і без хірургічного втручання. 

Якщо пацієнтка наполягає на редукційній маммопластиці, лікар зобов'язаний повідомити про велику ймовірність виникнення проблем з годуванням грудьми. В такому разі, жінці доведеться годувати немовля штучними сумішами. Для проведення такої операції до пологів у жінки повинні бути вагомі причини, наприклад, сильне навантаження на хребет.
 
Якщо у вас з’явилось бажання змінити форму і розмір грудей та вдатися до маммопластики, необхідно добре обдумати переваги такої операції, а також з'ясувати, які можуть бути наслідки в майбутньому, зокрема, пов'язані з годуванням дитини. Крім того, потрібно пам'ятати, що під час вагітності форма і розмір грудей можу змінитися, тому краще таку операцію відкласти.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!