Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Знаки Зодіака: чоловіки в ліжку

 

Для будь-якої жінки має велике значення, який у її обранця сексуальний темперамент і як він поводиться в ліжку. Передбачити це, загалом-то, немає можливості, але ж від інтимного життя пари, в більшості випадків, залежить її майбутнє. Але астрологи переконані, що, знаючи дату народження чоловіка, можна передбачити багато в чому його поведінку в ліжку.

Пропонуємо вашій увазі знаки зодіаку і їх характеристики з точки зору їх сексуального темпераменту.

Овен в ліжку

Стихія Овна - Вогонь, тому розпалити в ньому пристрасть не складе труднощів. Чоловіки, народжені під цим знаком зодіаку, в ліжку своїм партнеркам нудьгувати не дадуть. У той же час, щоб не набриднути Овнові, його обраниця повинна бути готова зайнятися коханням завжди і скрізь. Овен любить пофліртувати і з великим інтересом готовий займатися різноманітними любовними іграми.

Телець в ліжку

Телець досить спокусливий і привабливий для представниць протилежної статі. Це - невтомний і пристрасний коханець, готовий всю ніч безперервно займатися любовними втіхами. Часто трапляється, що чоловіки цього знаку зодіаку дивляться на секс як на засіб позбавлення від турбот і повсякденної рутини. Для створення потрібного настрою і атмосфери пристрасті, Телець може використовувати еротичні розмови і фантазії, сексуальні іграшки і їстівні продукти (вершки, шоколад, мед тощо).

Близнюки в ліжку

Чоловіки, народжені під знаком Близнюки, в ліжку мало винахідливі, тому для них ідеально підійде обраниця з багатою фантазією. Представники цього знаку цінують різноманітність, тому з натхненням погоджуються здійснити будь-які сміливі експерименти і еротичні фантазії. Займаючись коханням з Близнюком, важливо приділити увагу всім органам почуттів: зору, слуху, дотику і нюху.

Рак в ліжку

Секс з чоловіком-Раком швидше нагадує повільний танець. У своїх пристрастях Раки віддають перевагу блаженним фантазіям, а не сексуальній акробатиці. Крім цього, вони із задоволенням готові навчатися всьому новому.

Лев у ліжку

Стихія Вогню, до якої належить Лев, робить його в ліжку пристрасним і палким, здатним подарувати своїй партнерці блаженство. Чоловік-Лев - справжній спокусник, проте йому може набриднути одна і та ж партнерка, тому утримати його можна тільки постійною зміною іміджу і поведінки в спальні. Якщо ви хочете запалити пристрасть Лева, то не скупіться на втішну похвалу на його адресу. Врахуйте також, що для чоловіків цього знака не так важливі довгі прелюдії і любовні ігри, як сам сексуальний акт.

Діва в ліжку

Чоловік-Діва - уважний партнер, який в ліжку думає в першу чергу не про себе, а про задоволення своєї партнерки. Дуже часто представники цього знака за холодною зовнішньою оболонкою приховують буйство диких фантазій. Та, кому вдасться пробудити цю чуттєвість, може бути впевнена у вірності свого обранця до кінця життя.

Терези в ліжку

Для цього знака дуже важлива рівновага у всьому, тому Терези будуть намагатися, щоб задоволення від сексу в рівній мірі отримали обидва партнера. Заняття любов'ю воліють розбавляти грайливою еротикою із застосуванням сексуальних іграшок.

Скорпіон в ліжку

Чоловіки, народжені під цим знаком, азартні і люблять домагатися своїх цілей, тому їх тягне до фатальних «заборонених» жінок, здатних зрівнятися з ними за вольовим темпераментом. Чоловік-Скорпіон - чудовий коханець: пристрасний, емоційний, непередбачуваний. Скорпіонам важливо домінувати над жінкою і підпорядковувати свою партнерку.

Стрілець у ліжку

Стрілець - вогненний знак, тому сексуальні відносини мають першорядне значення в їхньому житті. Рідко зустрінеш у житті сором'язливого Стрільця, а вже під час сексу такий чоловік просто дикий, готовий зайнятися коханням в будь-якому місці і в будь-який момент. Стрільцям подобається експериментувати і втілювати сокровенні фантазії, щоб розширювати свій любовно-еротичний досвід.

Козеріг у ліжку

Чоловік-Козеріг, зовні холодний і стриманий, насправді турботливий і палкий коханець, який здатен зберігати вірність своєму партнерові протягом усіх відносин. Головне, щоб йому не зустрілася та, яка зуміє сповна розкрити його прихований сексуальний потенціал. Козеріг відноситься до практичних земних знаків, що робить його відвертим і прямолінійним в ліжку. Щоб займатися любов'ю, йому вистачає почуттів до обраниці, тому еротичні фантазії і додаткові стимули не потрібні.

Водолій в ліжку

Чоловік-Водолій у ліжку нерідко буває сором'язливий, тому головне завдання обраниці - розкріпачити його сексуально. Потенціал Водолія може значно зрости, якщо він зможе обговорювати вільно свої сексуальні ідеї зі своєю партнеркою. Водолії готові до експериментів, але скоріше через природну цікавість або подяку, а не через бажання знайти нові відчуття.

Риби в ліжку

Чоловіки-Риби - коханці уважні і невимогливі, які в усьому покладаються на свою надзвичайно розвинуту інтуїцію. Їх одухотворена і чутлива натура не терпить грубості і прямолінійності.

Підготувала Мар'яна Чорновіл

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!