Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Онлайн журнал для мам

Як підготувати дитину до походу в перукарню

Цілком природно, що, опинившись у салоні, де багато незвичних пристроїв, дивно пахне і незнайома тітка клацає ножицями прямо над вухом, малюк може почати крутитися, вередувати і проситися додому. Тому заздалегідь обов'язково розкажіть йому про те, що відбуватиметься у салоні і запевніть, що нічого страшного не станеться.

Підготовка дитини до стрижки 

Буде краще, якщо перший раз дитина опиниться в перукарні у ролі глядача: якщо ви або чоловік збираєтеся підправити зачіску, захопіть малюка «на екскурсію». При цьому всім своїм виглядом показуйте, як вам тут подобається і як ви задоволені діями майстра.

Перша зачіска малюка 

Багато діток навіть вдома не люблять мити голову, тому ця процедура в салоні може перетворитися на справжнє випробування і для карапуза, і для майстра. Щоб уникнути такої ситуації, помийте волосся дитині вдома, щоб перукар тільки злегка зволожив його перед стрижкою.

Як правило, дитяча стрижка займає близько 15 хвилин − оптимальний час, щоб малюк посидів спокійно, не крутився і не вередував.   

Іноді малюк може злякатися вже обстриженого волосся. Якщо це трапиться − спокійним тоном поясніть дитині, що волоссячко зрідка треба підстригати, але воно обов'язково відросте знову. 

Після стрижки зверніть увагу малюка, що тепер його зачіска модна і стильна, як у дорослого чоловіка, хваліть його поведінку і робіть компліменти щодо нового вигляду дитини.

Виберіть перукарню, яка вам підійде

Для першої стрижки оберіть салон, у якому знають, як вести себе з дітьми. У дитячих салонах або перукарнях із дитячими кабінетами зазвичай веселий інтер'єр, оформлений в яскравій кольоровій гамі, є телевізор, іграшки та книжки для маленьких клієнтів.

У перукарні повинно бути крісло, яке за розміром підійде дитині та підніметься на потрібну висоту. 

Деякі салони роблять першу стрижку безкоштовно, інші вносять фото малюка та дарують сертифікат як частину пакету «Перша стрижка».

Якщо у вашому районі немає дитячого перукаря, попросіть свого майстра порекомендувати фахівця, який має досвід спілкування з наймолодшими клієнтами. 

Трапляється, що, незважаючи на всі зусилля батьків, дитина переживає і відмовляється стригтися у перукарні. У такому випадку краще запросити майстра додому − у звичному середовищі малюкові буде легше розслабитися.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!