Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
4
9

Онлайн журнал для мам

Чи потрібна дітям віра в Діда Мороза

Дед Мороз

Незважаючи на традицію класти під ялинку подарунки на Новий рік, у нас все ж час від часу виникає питання: чи потрібна дітям казка про Діда Мороза? Чи не вважається брехнею той факт, що батьки приховують реальне походження подарунків у свято? Наша відповідь: потрібна! У цій статті ми наведемо кілька вагомих причин на користь цього.

Девочка возле новогодней елки

Причина перша: віра у диво!

Казка про Дідуся Мороза − це дуже хороша історія, де добро завжди перемагає зло, адже Дід Мороз приносить подарунки всім діткам, незважаючи на їхні примхи та непослух. Те, що дитина пише лист з проханням до Діда Мороза, а потім знаходить бажаний подарунок під ялинкою, вчить малечу вірити в диво. З роками ця віра засвоюється десь глибоко у підсвідомості. 

І навіть, зрозумівши в певному віці, що Діда Мороза не існує, механізм віри в диво у дитини вже сформований. Ви запитаєте, для чого він потрібен? У кожного в житті бувають ситуації, коли сама людина може сподіватися лише на диво (наприклад, нещасливе кохання або тяжка хвороба близької людини). Якщо віра в чудо не сформована, то пережити таку подію не просто, психіка може просто не впоратися ...

Дед Мороз с мешком

Причина друга: у цілях виховання ...

Можна придумати декілька хитрощів, щоб візит Діда Мороза мав ще й виховний характер для дитини. 

Наприклад, перед тим, як покликати Діда Мороза, можете написати малюкові лист від доброго дідуся: «Мовляв, ти молодець, цього року навчився того і того (детально перелічіть хороші вчинки), тому отримаєш такі подарунки. Але ще я бачив, що ти не дуже добре робиш ... (декілька пунктів, над чим треба працювати). Я дуже сподіваюся, що ти виправиш ці недоліки в новому році ... »

Ось так, проявивши трохи фантазії, ви можете вказати дітям на те, що «добре», і що «погано». Однак деякі батьки у виховних цілях «спекулюють» подарунками від Діда Мороза. Якщо дитина вередує, не слухається або пустує, вони кажуть: «А ось будеш себе так вести, тобі Дід Мороз нічого не принесе! Хороші дітки отримають подарунки, а ти − ні! ». 

Дитячі психологи так говорити не радять. Дід Мороз − це великодушний і добрий герой (навіть зі своїми казковими ворогами). Так ви перетворите чарівника Діда Мороз на страшка, приходу якого дитина почне боятися. Справляйтеся з проблемами поведінки іншими способами, аби не псувати малюкові ні очікування свята, ні саме свято.

Новый Год

Причина третя: це просто весело і цікаво!

Новорічний антураж, очікування свята і дива, передсвятковий настрій − це завжди весело і дуже захопливо. Якщо дитина напише листа Діду Морозу, мрія про подарунок буде зігрівати її. Крім того, для дошкільняти написання листа − це зовсім не просто! 

А довгоочікувана подія − прихід Діда Мороза додому? Діти співають пісеньки Діду Морозу, читають улюблені вірші, діляться секретами і потаємними мріями. Така подія в будь-якому випадку надовго залишається в пам'яті. Тим більше,  можна скористатися послугами професіоналів і замовити Діда Мороза для дитини додому.

А з яким захопленням вранці 1 січня діти біжать до ялинки, щоб дізнатися, чи виконав Дід Мороз їхні прохання і мрії!  

Віра в доброго Діда Мороза виховує у дітях щирість у спілкуванні, розвиває уяву і символічне сприйняття світу. А підготовка до свята, передсвятковий настрій, очікування дива, радість спілкування створюють в домі хорошу емоційну атмосферу. Відчуття щастя, радості і свята сприятливо впливають на здоров'я та імунітет маляти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!