Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Як вибрати бюстгальтер для годування


Для мами, яка годує грудьми, дуже важливо підібрати правильний бюстгальтер, що не тільки забезпечуватиме доступ малюка до грудей і підкреслюватиме жіночий бюст, а й підтримуватиме груди, буде профілактикою від застоїв молока і виникнення розтяжок.
 
Бюстгальтер для годування відрізняється від повсякденної жіночої білизни збільшеними розмірами чашок і сильнішою підтримкою грудей. «Посилення» досягається за рахунок широких лямок і спеціальної форми чашок, а також з додатковою підтримкою, починаючи з розміру «Е». Також бюстгальтери для годування мають більше гачків ззаду, а це дозволяє регулювати білизну по грудях.
 

Як обрати бюстгальтер для годування

Вибирати бюстгальтер для годування найкраще на 36-38 тижні вагітності. Саме в цей час груди набувають тої форми, в якій вони перебуватимуть відразу після пологів.
 
1. При виборі бюстгальтера для годування важливо враховувати якість матеріалу, з якого він виготовлений. Оптимальний варіант - бавовняні, гігієнічні, екологічно чисті і гіпоалергенні бюстгальтери.
 
2. Під час примірки переконайтеся, щоби ззаду бюстгальтер не «підскакував» вгору.
 
3. Бретелі не повинні врізатися в плечі або «бовтатися».
 
 
4. На правильному бюстгальтері шви всередині чашок завжди приховані, щоб не спричинити подразнення на грудях.
 
5. Пояс під грудьми повинен щільно прилягати до тіла. Центр бюстгальтера повинен лежати на осі грудної кістки.
 
6. Між бюстгальтером і діафрагмою повинен просовуватися палець. Якщо це не виходить, потрібно або відрегулювати ширину окружності грудної клітки за допомогою гачків, або (якщо це вже неможливо), підібрати інший розмір бюстгальтера.
 
7. Перевірте, щоби чашки бюстгальтера добре охоплювали груди.
 
 
8. Кісточки повинні бути м'якими або краще, якщо їх зовсім не буде, адже передавлювання молочних проток може порушити процес лактації і призвести до лактостазу.
 
9. Визначте, як швидко і наскільки легко ви зможете організувати доступ до грудей дитині, бажано - однією рукою. Для цього в бюстгальтерах для годування використовуються різні застібки на місці з'єднання чашок з бретельками.
 
10. Переконайтеся, що вам в обраному бюстгальтері максимально комфортно.
 
Правильний бюстгальтер для годування повинен добре підтримувати груди, бути максимально комфортним і зручним для годування малюка і гарантувати конфіденційність під час цього інтимного процесу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!