Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

З якими жінками одружуються чоловіки

 Семейная пара

Сьогодні поговоримо про те, з якими жінками чоловіки готові одружитися. Як показує практика, наявність яскравої зовнішності та ідеальної фігури не гарантує жінці щасливе сімейне життя. Чому? Чоловіки готові з ними зустрічатися, але одружуються вони з іншими.

З якими жінками одружуються чоловіки

1. Хоч це і здається само собою зрозумілим, тим не менш, жінка має завжди добре виглядати і стильно одягатися, не тільки для чоловіка, але і для себе самої.

  • Якщо жінка правильно харчується і регулярно займається спортом, вона завжди буде виглядати красивою, стрункою, підтягнутою.
  • Слідкуйте за собою, ходіть до косметолога, доглядайте за тілом та волоссям, робіть легкий макіяж.
  • Одягом підкреслюйте свою жіночність, індивідуальність і сексуальність. Навіть домашній одяг повинен бути не тільки зручним, але ще й красивим і навіть модним.

2. Чоловік шукає собі в дружини жінку, яка допомагатиме його мамі на кухні, слухати історії батька і виїжджати на пікнік з ним і його друзями. Кохана жінка намагається зробити так, щоб важливі для чоловіка люди зайняли в її житті таке ж важливе місце.

Идеальная жена

3. Якщо ви шукаєте серйозних взаємин, то неодмінно повинні знати важливе правило: чоловікові завжди буде цікава жінка, з якою його буде пов'язувати не тільки побут, робота чи друзі, а й спільні інтереси, заняття, теми для розмов. З жінкою, яка вміє приємно дивувати свого обранця, не доведеться скучать.Не забувайте, в будь-якому шлюбі міцні сімейні відносини будуються не тільки на романтиці, а й на дружбі.

4. У всі часи мудрі жінки заманювали чоловіків красою, таємничістю і ... смачною їжею. А пам'ятаєте фразу: «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок»? Згідно зі статистикою, чоловікам дуже подобається запах свіжозвареної кави та домашньої випічки. Досвід показує, що запах борщу не менше привабливий, хоча і не такий романтичний. У кожному разі, вміння нагодувати чоловіка розглядається як безсумнівна жіноча привілегія.

5. Мудра жінка зможе зробити так, щоб вдома було тепло, затишно і спокійно. Щоб після роботи чоловіка не треба було заганяти палицями додому, а він сам біг туди, причому ще й відпрошувався раніше, щоб купити букет квітів.

6. Банальщина в сексі здатна вбити навіть найромантичніший союз. Тому вносьте нотку гри у ваші сексуальні зустрічі. Навіть якщо ви спокійно ставитеся до сексу, думайте і аналізуйте, як це змінити, а не приймайте рутину як належне.

7. Часто жінки через нестачу життєвого досвіду і мудрості поводяться як незрілі дівчата. Колючі фрази, капризи, безпричинні суперечки з чоловіком, безглузде відстоювання своєї правоти, скандали через дрібниці - така поведінка відлякує чоловіків. Так, безумовно, іноді пожежа емоцій може розігріти відносини, але найчастіше вона призводить до повного їх згоряння. Чоловікові потрібна не дитина, а мудра супутниця життя, тому таких жінок обходять стороною.

Идеальная жена

8. Чоловіки цінують у жінках чуйність, здатність до співпереживання та співчуття. Справа в тому, що перше кохання чоловіка - це любов до матері. У зрілому віці йому, як правило, не вистачає тепла, турботи, співчуття і глибокого розуміння його явних і таємних проблем.

9. Рідко який чоловік може витримати постійно ниючий і жалующуюся на все жінку. Така дружина не зможе створити затишну спокійну атмосферу будинку, від неї не чекай ні веселощів, ні задоволення. Як наслідок, співчуття швидко змінюється просто роздратуванням.

10. Оскільки тільки поруч зі слабкою жінкою чоловік може відчувати себе сильним, то він інстинктивно вибирає жінку м'яку, ласкаву, що чекає підтримки чоловічого плеча.

Підготувала Мар'яна Чорновіл

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!