Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
4
2

Чому чоловіки зраджують

 

Скільки через зради відбувається розлучень, скільки проливається гірких сліз, скільки трапляється трагедій! Проте менше зрад не стає. Ліворуч ходять не тільки закоренілі ловеласи, а й цілком собі добропорядні люди. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші причини чоловічої зради в подружніх стосунках.

Причини чоловічої зради

1. Нерідко трапляється, коли зрада стає способом помсти дружині за якісь образи. За її зраду, флірт, некрасиві вчинки чи навіть за необережний погляд на перехожого. Чоловік йде на зраду, щоб не відчувати себе переможеним.

2. Чоловік долає інтерес: що буде, якщо зрадити своїй коханій жінці, які відчуття від цього можна отримати. Також експериментом чоловіки намагаються порівняти свою дружину з іншими. Деякі з них, переконавшись в першості своєї половини, зав'язують з зрадами, але таких мало. В основному зради не припиняються.

Заборонений плід - на зраду часто йдуть заради ризику та захоплення до небезпеки бути розкритим.

Супружеская измена

3. Зрада як показник чарівності чоловіка - бажання самоствердитися за рахунок захоплення, компліментів, численних сексуальних зв'язків, що говорить про інфантильність і неготовності чоловіка до серйозних стосунків.

4. Незадоволене сексуальне бажання - часта причина зради чоловіків. Нерідко це буває в період вагітності дружини або в перший рік після народження дитини, коли жінка ні морально, ні фізично не здатна вести повноцінне сексуальне життя. Не всім чоловікам вистачає терпіння і розуміння, щоб зберегти вірність.

Найчастіше взаємини з роками втрачають чуттєвість і яскравість, а нова жінка стає джерелом нових емоцій і насолод. У цьому випадку краще напружитися, привести себе в порядок, купити еротичну білизну і знову підкорити свого партнера.

Мужская измена

5. Жінки більш консервативні в сексі, вони або насилу погоджуються на експерименти, або взагалі відмовляються. Спробувавши кілька разів запропонувати дружині внести розманітність у сексуальне життя і, отримавши жорстку відмову, чоловік зав'язує нові випадкові зв'язки з жінками, які дозволять йому випробувати нові відчуття.

6. Причиною зради може бути емоційна незадоволеність. Якщо чоловік не отримує необхідного взаєморозуміння від своєї жінки - він шукає його на стороні в надії, що його оцінять по достоїнству. Велика кількість сварок і конфліктів, постійна критика також викликає бажання знайти іншу жінку, яка підкориться і дасть можливість бути лідером у стосунках.

7. Повний розпад сім'ї, коли невірність фактично призводить до створення нової сім'ї, а старий шлюб тепер нежиттєздатний.

Мужская измена

8. Випадкова зрада, одноразове (або нерегулярне) явище, яке не має під собою глибокого емоційного переживання і сталося, наприклад, після корпоративної вечірки або під час відпочинку на курорті.

9. На думку психологів, є чітка тенденція до повторення «сімейної традиції» в поведінці дорослих дітей. Якщо дитина спостерігала зради одного з батьків, вона цілком може зробити висновок, що невірність в сімейному житті цілком допустима.

10. Причиною зради може стати бажання відволіктися від життєвих проблем. Тут невірність свого партнера пояснюється прагненням створити якийсь любовний оазис, в якому можна буде відпочивати від перипетій зовнішнього світу.

Підготувала Наталія Леньо

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!