Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Інтернет-знайомства. Правила віртуального побачення

 Девушка с ноутбуком

Інтернет-знайомства - чудовий варіант для дуже зайнятих людей, які хочуть влаштувати своє особисте життя. В онлайн-світі мільйони людей мріють познайомитися, знайти любов і зав'язати серйозні стосунки. І ви неодмінно знайдете свою половинку, навіть якщо ваш шлях до щастя буде тернистий і віртуальний.

В останніроки все більша кількість користувачів шукають свою любов на просторах всесвітньої мережі. П'ять простих правил успішного інтернет-знайомства допоможуть вам знайти чоловіка вашої мрії.

Якісні фотографії

Бажано, щоб у вашому портфоліо були якісні фото, але без ретельної обробки за допомогою фотошопу. До речі, дуже не рекомендується розміщувати в портфоліо надмірно відверті знімки в купальнику і тим більше в оголеному вигляді. В іншому випадку доведеться відбиватися від наполегливих залицянь кавалерів з вельми непристойними пропозиціями.

Будьте собою

Знайомства он-лайн схильні до прикрашання дійсності з обох сторін монітора. Спробуйте розповісти про себе максимум правди, бо при зустрічі і розвитку взаємин (все може бути!) доведеться спростовувати повідані перш «билини». Дотримуйтеся цього правила і будьте собою, щоб не розчарувати себе та інших.

З чого почати розмову

Часто навіть короткого діалогу вистачає, щоб зробити висновок, наскільки цікавий або ж, навпаки, зануда ваш віртуальний обранець. Оптимально починати бесіду з загальних тем, не навантажуючи співрозмовника інтелектом. Краще не ставити запитань, відповіді на які можуть бути короткими. Продумайте такі питання, за допомогою яких вдасться не тільки підтримати бесіду, але і дізнатися більше фактів про співрозмовника. Найвиграшніші теми - відпочинок, хобі, дитячі враження. При цьому релігія, політика, рибалка, футбол, колишні відносини або сексуальний досвід нехай залишаться поки табу.

У жінці повинна бути загадка

Не розкривайте відразу всі свої карти. Вашому кавалеру зовсім не обов'язково з першого діалогу знати всю вашу біографію. Пам'ятайте: в жінці повинна бути загадка... Краще спробуйте заінтригувати віртуального обранця, поставши розумною панянкою з багатою ерудицією і почуттям гумору. Дружелюбність і легкий флірт при листуванні тільки підвищують інтерес протилежної статі.

Интернет-знакомства

Коли закінчити розмову

Не затягуйте розмову до тих пір, поки теми для спілкування вичерпається або ви почнете переходити на однослівні банальності. Спочатку краще не затягувати он-лайн-побачення - цілком достатньо буде однієї години. А взагалі, ви, швидше за все, самі відчуєте, коли буде оптимально сказати «до зв'язку» і призначити нове побачення.

Інтернет і справді значно відрізняється від інших засобів комунікації, розкриває багато рис людського характеру і знімає багато бар'єрів. Незважаючи на всі невдачі, з якими ти можеш зіткнутися, вір у себе і продовжуй, щоб одного разу зустріти єдиного і неповторного.

За матеріалами www.ladymeet.org/journal

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!