Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
3
6

Онлайн журнал для мам

Як проходять заняття в дитячих центрах розвитку

Сучасна освіта, темп життя і розвитку ставлять серйозні вимоги до дітей. Тому ранній розвиток дітей в теперішніх умовах стає все більш актуальним. Існують дитячі центри і спеціалізовані клуби, котрі проводять заняття з дітками починаючи з піврічного віку.  

Розвивальні заняття  допомагають малюкам будувати стосунки зі своїми однолітками та дорослими, поступово і м’яко готують їх до дитячого садочку і до школи, діти знаходять своїх перших друзів, звикають до порядку і навчальним видам діяльності. 
 
 

Що таке дитячий центр розвитку

В заняттях , які проводяться  в дитячих центрах розвитку, батьки беруть активну участь, що надає дитині відчуття захищеності і вселяє відчуття впевненості, а батькам можливість краще пізнати свого малюка. 
 
На відміну від дитячого садочка , ви можете обирати напрям занять і методики що використовуються. Обов’язково поцікавтесь за якою методикою ведуться заняття , а також попросіть ліцензію Міністерства освіти а це вид діяльності , особливо якщо вам пропонується авторська методика раннього розвитку. 
 
Набір діток в дитячі центри починається з шестимісячного віку, а кількість дітей в групах зазвичай не перевищує 5-8 чоловік.  
 
Звичайне заняття триває 30-60 хвилин. Для дитини 1,5 - 4 років цього цілком достатньо. 
 
Обираючи час для розвиваючих занять , бажано віддати перевагу або ранішнім годинам, або після денного сну. 
 
 

Як проходять заняття в дитячих центрах розвитку 

Як правило, за одне заняття дитина встигає спробувати себе в різній діяльності : познайомитись з літерами, потанцювати, поспівати, зробити виріб своїми руками, взяти участь в  рольових і логічних іграх. Заняття проходять динамічно та весело і складаються з багатьох невеликих занять. Дитина переключається з розумового зосередження на фізичну активність, за рахунок чого психіка малюка не перевтомлюється. 
 
В кінці зняття зазвичай проводиться спортивна розминка – малюки ходять по стежкам здоров’ я, проходити різноманітні лабіринти та перешкоди., грають з  дитячими м’якими модулями., займаються на спортивних м’ячах і батутах. 
 
В дитячих центрах малюки абсолютно вільні в проявах : вставати, ходити, брати що хочеться, загалом проявляти себе і свої емоції. Особливо в адаптаційний період, який триває для малюка від декількох неділь до місяця. 
 
В дитячому центрі розвитку знання діти отримують ненав’язливо та захоплююче, в грайливій формі діяльності. 
 
Обравши підходящий центр, обов’язково відвідайте його  перш ніж  віддавати туди дитину.  Поспілкуйтесь з колективом, розпитайте про методики що застосовуються , подивіться на умови та атмосферу  в центрі, порозмовляйте з тими батьками, які водять в цей центр своїх дітей. 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!