Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Як вибрати електричне крісло-качалку

Всім відомо, з появою в домі немовляти додається безліч клопотів. У друзів і родичів теж з'являються турботи, і одна з них: що ж подарувати новонародженому і його батькам. Що тільки не випускають виробники товарів для дітей, щоб мамам і татам полегшити життя.

З самого народження малюк намагається зайняти в сім'ї лідируючу позицію, бажає брати активну участь в житті членів своєї родини. Дитина вимагає до себе великої уваги, тому малюки проводять руках батьків більшу частину часу.
 
Чудовим подарунком діткам, а особливо їхнім мамам, стане електричне крісло качалка для немовлят, яке позбавить батьків необхідності постійно тримати дитину на руках і подарують їм дорогоцінні хвилини відпочинку. У той же час, дитина буде знаходиться в полі зору мами і тата.
 

Як вибрати електричне крісло-качалку

1. Особливу увагу при покупці електричного крісла-гойдалки зверніть на те, щоб каркас був стійкий і мав міцну опору.
 
2. Всі елементи з тканини повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів, з можливістю їх зняти і випрати.
 
3. Сидіння електричного крісло-качалки повинно мати анатомічну форму, адже новонароджені діти мають ще дуже слабкий і незміцнілий спинний відділ. Крім того, електронні гойдалки повинні мати кілька регульованих положень спинки (в середньому близько 5), щоб дитина могла з віком займати більш зручне положення.
 
4. Перед покупкою варто дізнатися про можливості такого диво-помічника. Маленькі дітки насолодяться легким погойдуванням (швидкість гойдання можна легко зменшувати і збільшувати).  Як правило, сучасні гойдалки мають 6 швидкостей і 2 режими вібрації.
 
 
5. Практично всі моделі електронних гойдалок оснащені спеціальною ручкою-перекладиною. Така ручка дозволяє переносити крісло-качалку з дитиною, тому зверніть увагу, наскільки вона міцна і надійна. На дугу можна також підвісити іграшки для розваги малюка або прорізувачі для зубів.
 
6. Одна з переваг електронних гойдалок – це наявність музичних мелодій. У середньому, стандартні 10-12 мелодій присутні в кожній моделі гойдалок, але є більш сучасні гойдалки, які дозволяють використовувати іншу музику. Вони мають спеціальний USB роз’єм.
 
7. Сучасні електролюльки і крісла-качалки для дітей дуже різноманітні. Крім широкої кольорової гамми, є моделі зі зйомними сумками для мам, а також з кошиком для білизни та іграшок.
 
8. Додаткова функція деяких гойдалок – це пульт управління і спеціальний таймер, що дозволяє відключати мелодію через певний проміжок часу.
 
 
Новонароджені немовлята дуже люблять, коли їх погойдують, тому електронне крісло-качалка – це вигідна покупка і чудовий подарунок від рідних і близьких. Не буде перебільшенням сказати, що такі гойдалки подарують радість не тільки малюкові, але і його мамі.
 
Підготувала Мар'яна Чорновіл

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!