Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
5
6

Переваги мовних таборів для дітей

 

Володіти хоча б однією іноземною мовою сьогодні так само необхідно, як знати рідну мову. Тому багато батьків хочуть, щоб їхня дитина освоювала і підтягувала мови не тільки під час навчального року, а й на канікулах. Адже найчастіше школярі за літо забувають те, чого їх вчили педагоги і репетитори.

Занурити дитину в мовне середовище набагато ефективніше, ніж вивчати з нею іноземну мову індивідуально або з допомогою репетитора. Тому мовні табори і навчання в Польщі - up-study для дітей користуються заслуженою популярністю.

Знання іноземної мови сьогодні необхідно кожному для подальшого навчання, майбутньої кар'єри, а також для зарубіжних ділових і туристичних поїздок.

Переваги мовних таборів для дітей

1. У центрах такого типу діти в неформальній обстановці спілкуються з носіями іноземної мови: грають в ігри, займаються спортом, колективно-творчими справами. Це набагато корисніше, ніж зазубрювання правил і слів.

2. Також діти відвідують навчальні заняття, які набагато цікавіші за шкільні уроки. Завести нові знайомства, чудово відпочити і примножити лінгвістичні знання – це, без сумніву, кращий сценарій канікул для дитини.

3. Деякі програми також мають певну спрямованість, наприклад, поглиблене вивчення математики, інформатики, фізики іноземною мовою. У деяких таборах практикуються так звані школи лідерства, гуртки журналістики, мандрівників, фотографів.

4. Якщо для вас дорого відправити дитину за кордон для вивчення іноземної мови то сьогодні ви можете: придбати доступну за ціною путівку в спеціалізований мовний табір в своїй країні; не витрачати багато сил і часу на оформлення документів, візи; в будь-який момент відвідати дитину, завдяки відносній близькості її перебування.

5. Якщо дитина вже досить впевнено говорить іноземною мовою, є сенс подумати про закордонний лінгвістичний табір. Це логічний і закономірний етап освоєння мови. При мінімальній підготовці або повної її відсутності дитині комфортніше почати навчання в мовному таборі в рідній країні.

6. У дитячому таборі дитина живе за розкладом, що сприяє формуванню дисциплінованості, правильно харчується, оздоровлюється, знаходиться під постійним пильним оком досвідчених педагогів і служби безпеки.

Слід пам'ятати, що лінгвістичні табори в основному працюють за принципом multi activity. Це означає, що вони більше орієнтовані на універсальність відпочинку та навчання, тобто пропонують не тільки мовні програми, але і всілякі заняття спортом, творчістю, безліч розваг і туристичних подорожей.

Підготувала Мар'яна Чорновіл

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!