Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Пройдіть опитування – отримайте приз!

 

В 2017 році Норвегію було визнано найкращою країною, де б хотілось мати дітей. Це результат систематичної реалізації стратегії економічного процвітання, а також усунення нерівності між чоловіками та жінками з народженням дитини.

До цього передусім відносяться оплачувальна декретна відпустка як для матері, так і для батька, облаштовані зони для годування малюків в офісах роботодавців, обов’язкові перерви протягом дня, орієнтована міська інфраструктура на сім'ї з новонародженими дітьми.

В Україні, нажаль, ситуація продовжує погіршуватись через нестабільність економіки та брак дієвих інструментів політики на державному та регіональному рівнях.

З 2012 року в Україні проводилось небагато досліджень, які б вивчали наявність та якість послуг кімнат матері та дитини, обладнаних місць для годування та сповивання немовлят, дотримання міжнародного кодексу замінників грудного молока.  

Опитування 

ГО «Центр соціального лідерства» проводить соціологічне опитування серед сімей з дітьми із ціллю дослідження рівня комфорту знаходження батьків з немовлям в громадських місць, облаштування кімнат матері та дитини, обізнаність службовців у цій темі. 

Українська версія опитування: https://goo.gl/VhJqhp

Російська версія опитування: https://goo.gl/kNA7dS 

Надана інформаця буде оброблятися з суворою конфіденційністю та буде використовуватися для розробки проектів, впровадження яких дозволило б покращити ситуацію, що склалася в зазначеній сфері та наблизити українські міста до стандартів розвинутих країн. 

Сепред всіх учасників опитування буде розіграно йогуртницю. Переможця буде обрано випадковим чином з допомогою random.org.  Пройти опитування можна з 13 по 27 березня. 30 березня буде оголошено переможця, який отримає подарунок.

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!