Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
5
6

Розмальовки для дівчаток: велика колекція

Ребенок рисует

Розфарбовування чорно-білих картинок – це відмінний спосіб самовираження, творчого та інтелектуального розвитку. Використовуючи розмальовку, дитина пізнає світ, тренує дрібну моторику, фактично виконує першу самостійну творчу роботу.

Тому обирати розмальовки для дівчаток слід дуже уважно, спираючись на вік та інтереси малечі. Намагаючись порадувати малюків, ми зібрали різноманітну колекцію розмальовок для дівчаток, де кожна юна художниця знайде щось цікаве для себе.

Детские раскраски

Розмальовки для найменших

Для найменших найкраще підійдуть розмальовки з великими деталями. На картинці їх має бути небагато. Під час перших спроб для розфарбовування краще використовувати кольорові олівці та фломатсери, а вже згодом можна переходити на фарби.

Також не варто ігнорувати розмальовки, де малюнок стає кольоровим після контакту з водою. З ними дівчатка вчаться бачити контури деталей і позначати їх.

Користь розмальовок для дітей

  1. Головне призначення розмальовок – навчити дитини правильно тримати в руці олівець чи ручку, та контролювати їхній рух. Таке дозвілля розвиває дрібну моторику рук. 
  2. Послідовне розфарбовування елементів тренує усидливість і заспокоює. Після активного дня дитині просто необхідно відпочити і розслабитися. А розфарбування змушує навіть пустотливого малюка сісти за стіл і поринути у світ фантазії.
  3. Працюючи з більш складними картинками, де безліч дрібних деталей і доповнень, доросліші дівчатка освоюють рахунок, тренують увагу, естетичний смак, розвивають відчуття прекрасного. 
  4. Покажіть дитині, як можна змішувати кольори фарб і отримувати різні відтінки. Взяти два кольори, змішати їх і отримати зовсім інший колір –  це магія для дитини.

Тематики дівчачих розмальовок на Якабу. Образами розмальовок для малят стають:

  • принцеси, ляльки;
  • тварини, птахи;
  • квіти;
  • герої улюблених мультфільмів;
  • предмети інтер'єру;
  • красиві будинки і міські вулиці.

Цікавими для дівчаток будуть новорічні тематики – картини зимових веселощів зі Святим Миколаєм, Снігуронькою та подарунками. Красиві Барбі з друзями, нарядами і вихованцями, чарівні Принцеси, схожими на яких хоче бути кожна молода дівчинка, тендітні Феї, що живуть в улюбленій казці. Для маленьких модниць: сукні, туфельки, сердечка, корони, одяг та аксесуари. А також розмальовки: Барбі, Принцеса Софія, Евер Афтер Хай, Май Літл Поні, Русалочка, Міккі та Мінні Маус, Лалалупси та багато ін. Вибір насправді великий!

Багато журналів з розмальовками включають наклейки, блискітки, шматочки тканини, бісер, які потрібно наклеїти на малюнок, проявивши творчий підхід до справи.

Для творчих, креативних дівчаток розмальовки стають справжнім відкриттям, першою сходинкою на шляху до пізнання себе, допомагають проявити перші таланти й здібності з дизайну, стилю, образотворчого мистецтва тощо. А ще – позбутися негативних емоцій, краще пристосуватись до навколишнього середовища, колективу в дитсадочку чи школі.

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!