Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
4
9

Стенди та наліпки для оформлення кабінетів у школі

З початком нового навчального року перед вчителями зажди постає незмінне питання підготовки кабінету до навчання. Діти повертаються з канікул, хочеться їх чимось вразити, зацікавити та надихнути на нові навчальні подвиги.

Перед вчителем стоїть не легка задача в виборі стендів, тому що правильно підібрані стенди для школи підвищують показники навчання. Якщо виникають проблеми, зазирніть до інтернет-магазину stendall.com та купуйте те, що буде вам до смаку та по кишені.

Великий частина магазину зі стендами для школи складається з таких основних підрозділів:

  1. Нова українська школа
  2. Класний куточок
  3. Розклад занять
  4. Інтелект України
  5. В кабінет математики
  6. В кабінет біології
  7. В кабінет літератури та іншій.

Стенди для дитячого садка та школи

Що ж замовити в першу чергу

Центральним стендом класу завжди був і буде класний куточок. Оформлення можна обрати із запропонованих, або ж розробити самостійно чи за допомогою кваліфікованого дизайнера створити макет вашого ідеального стенда.

Можливий варіант об’єднання стендів в композиції, якщо місце в кабінеті дозволяє. Класні куточки можуть бути виконані в єдиному стилі разом із словниковою, мовною чи математичною скарбничками, куточком читача чи куточком безпеки.

Для початкових класів можна вигадати спеціального героя, який буде розміщатись на всій лінійці стендів, щоб полегшити навчання дітворі, зацікавити та мотивувати її. Кумедні олівчики, працьовиті бджоли та життєрадісні смайли уже стали улюбленцями в багатьох класах. Деякі шкільні навчальні програми мають власних помічників, їх можна без проблем намалювати за допомогою спеціальних програм.

Нещодавно з’явився новий розділ на вимогу покупців – «Наліпки для оформлення кабінетів», який буде регулярно поповнюватись новими макетами.

Які терміни користування такою пластиковою продукцією

Оскільки вироби зроблені з пластику товщиною 2мм, а під час друку використовуються екосольвентні чорнила, котрі не вигорають на сонці, можна сміливо заявляти, що такі шкільні стенди прослужать не одному поколінню школярів. За ними легко доглядати, пил витирається вологою ганчіркою, а при потребі їх можна обробити антисептиками, не переймаючись за зображення.

Купити стенди для школи легко і швидко, якщо ви співпрацюєте з правильним магазином. stendall.com використовує сучасне обладнання для виробництва стендів, безпечні матеріали та ідеї креативних дизайнерів. Ви отримаєте довговічні та якісні стенди для початкової та старшої школи, задоволених учнів та колег, які точно запитають, де ви робили замовлення?

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!