Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Вчимо природні явища: книга Пори року для дошкільників

З дитинства людина намагається пізнати світ, пристосуватися до нього, зрозуміти явища і процеси, які відбуваються навколо. Навіть малята, які ще не відвідують дошкільні освітні заклади, відчувають мінливість природи, її різноманітність та красу.

Як важливо, щоб від початку цього дослідження поряд з малечею йшли батьки, а також пояснювала все незрозуміле якісна література. Пори року для дошкільників із серії «Малятко-розумнятко» від Видавничого дому «Школа» доповнить домашню бібліотеку.

Спостереження за природою

Під час навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку дуже важливо використовувати наочні матеріали — цей педагогічний принцип сприятиме якісному швидкому засвоєнню інформації та усвідомленню вивченого нового матеріалу.

Доволі часто вчителі стають свідками незнання правильної послідовності місяців та їхніх назв. Поглибити знання про довкілля й підготувати дитину до школи допоможуть:

  • невимушене читання в зручному місці з матусею і татусем;
  • коротенькі віршики про кожен місяць року, які легко б запам’ятовувалися;
  • барвисті малюнки з цікавими деталями тощо.

Пори року для дошкільнят — доступне для дитячого розуміння яскраво оформлене видання для роботи як на уроках, так і вдома з батьками.

Єдність тексту та ілюстрацій в дитячих книжках

Вивчення поезій покращить пам’ять та увагу маляти, під час навчання у дитини формуватиметься любов до Батьківщини України, до рідної мови та культурних надбань своєї землі, а також розуміння відповідності між кожним місяцем та характерним для нього різновидом занять.

Видання «Пори року» серії «Малятко-розумнятко» виготовлене з якісного картону, із заокругленими сторінками, зручного формату, що дозволяє взяти його із собою в подорож або читати під час прогулянок. Художники Сусанна Домбаян і Олена Солодун якнайкраще втілили ідею віршів Наталі Забіли у малюнках, які:

  1. допоможуть простежити описані природні зміни;
  2. створюють асоціації через візуальні образи;
  3. наголошують на характерних особливостях кожного сезону.

В онлайн-книгарні видавництва «Школа» ви можете придбати цікаві розвивальні видання для найменших, ознайомившись з відгуками інших покупців та роздивившись оформлення книжок-картонок. Доступна ціна та вигідні умови доставки й оплати дають можливість швидко вибрати якісну літературу для найменших книголюбів, тож не зволікайте та придбайте книжки для захопливого читання та легкого навчання.

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!