Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
5
6

Обладнання для кабінету хімії

Хімія – не найлегша для дитячого сприйняття наука, повністю зрозуміти яку без застосування отриманої інформації на практиці неможливо. Тому без сучасного кабінету, повна комплектація якого дозволяє проведення всіх необхідних дослідів по шкільній програмі, не обійтися жодному вчителеві. Перевірте обладнання по переліку кабінет хімії.

Народна мудрість каже: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Наочність, можливість проводити досліди та експерименти допомагають школярам краще засвоювати матеріал, виховують майбутніх дослідників і наукових геніїв. Тому для повного і всебічного оснащення кабінету хімії важливо приділити особливу увагу.  

До кабінету хімії в школі пред'являються підвищені вимоги. Меблі, прилади та посуд для дослідів, набори матеріалів і реактивів, інтерактивні та наочні посібники повинні бути зручними, функціональними, а також безпечним для життя і здоров'я дітей. 
 

Обладнання для кабінету хімії

  • Цифрові і переносні лабораторії;
  • Інтерактивні посібники;
  • Прилади для демонстрації хімічних експериментів;
  • Устаткування для лабораторних робіт;
  • Колекції матеріалів;
  • Набори хімічних реактивів;
  • Лабораторний посуд;
  • Спеціальна меблі;
  • Демонстраційні моделі;
  • Стенди, таблиці.

Спеціальні меблі для кабінету хімії

Меблі для класів хімії відрізняється стійкістю до дії кислот, лугів та інших елементів. Лабораторні меблі включає в себе різні тумби, шафи і столи (лабораторні та демонстраційні).

В оснащенні меблями шкільного кабінету хімії неодмінний атрибут – це витяжна шафа, без якої безпечна робота просто заборонена.

Стенди для хімічних кабінетів

Важливе значення має оформлення кабінету хімії в школі наочними посібниками: таблиці, інформаційні, динамічні і світлові стенди зроблять процес навчання яскравим, наочним, в кінцевому рахунку більш результативним.

Облаштування кабінетів хімії під ключ

Шкільні хімічні лабораторії – це кабінети, що вимагають найбільше часу на облаштування. Адже для них мало розрахувати необхідну кількість демонстраційних моделей і колекцій і підібрати парти відповідно до кількості учнів у класі. Проведення дослідів вимагає ще й додаткового навчального обладнання та витратних матеріалів. Причому, точно обчислити, скільки чого знадобиться для запланованих лабораторних, буває складно навіть досвідченому вчителю.
 
Щоб швидко і без зайвих витрат обладнати кабінет хімії, найкраще звернутися до постачальника https://stemclass.com.ua/, який надає весь необхідний асортимент товарів.
 
За допомогою готових наборів обладнання для хімії, укомплектованого за участю вчителів та методистів, кабінет вже зовсім скоро буде готовий прийняти школярів. А вчитель не буде витрачати марно часу на пошук і підбір необхідного обладнання – набагато корисніше витратити його на планування цікавих і інформативних занять.
 
 
Повноцінне оснащення кабінету має значення не тільки для хімії, це важливо також для фізики, біології, географії – всі предметні кабінети повинні бути обладнані на відповідному рівні для оптимізації процесу навчання. Читайте перелік засобів навчання для кабінету фізики та комплектацію кабінету біології.
 
 
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!