Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
7
0

Хелен Дорон: курси англійської для дошкільнят

Чудові підручники, професійне викладення англійської для дітей, використання легких ігрових та інтерактивних форм навчання, перегляд мультфільмів, спів пісеньок, малювання, різноманітні ігри та проекти – це унікальна методика Helen Doron English.

Користь курсів англійської мови 

У природному англомовному середовищі малюки без особливих зусиль засвоюють англійську мову. Висока ефективність навчання досягається завдяки врахуванню вікових та психологічних особливостей дітей. 

 • Курси англійської для дітей прищеплюють любов до English та стимулюють бажання вивчати мову надалі.
   
 • Уроки англійської мови для дошкільнят виховують уважність і посидючість.
   
 • Сприяють всебічному розвитку дитини – пам’яті, логіки, абстрактного мислення, сенсорного досвіду.
   
 • Формують впевненість дитини у собі, позбавляють сором'язливості, адже заняття ґрунтуються на комунікативному підході.
   
 • Малята невимушено спілкуються англійською один з одним і з викладачем.
   
 • Програма сприяє соціальній адаптації: на уроках англійської мови діти дошкільного віку навчаються вибудовувати відносини з однолітками та дорослими. 

Helen Doron English: переваги англійської для дітей

Протягом всього заняття педагог розмовляє з малюками англійською, отже відбувається повне занурення в англомовне середовище. Навчання без перекладу змушує дитину розуміти значення слів з контексту. Це полегшує й прискорює вивчення мови з нуля. Навчання на курсах англійської мови для дітей має переваги для малюків.

 • Підготовка до школи: діти набагато легше сприймають шкільні навантаження після курсів англійської для дітей 5-6 років.
   
 • Розширення кругозору: заняття охоплюють вивчення різних тем, багато з яких нові для дитини.
   
 • Розвинення дрібної моторики: на уроках англійської мови для дошкільнят практикується малювання, ліплення й спеціальні ігри для закріплення матеріалу.
   
 • Професійні педагоги допомагають малятам легко опанувати English.  

Англійська мова для дошкільнят: фундамент для майбутнього

Навчання на курсах англійської мови – це гарантований прогрес. Після курсу англійської дошкільнята вже до школи добре сприймають іноземну мову на слух, можуть говорити на побутові теми, писати англійські букви й читати нескладні тексти. Курси англійської для дітей зацікавлять маленьких учнів. Веселі заняття прискорять освоєння мови.  

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!