Поход с ребенком в дельфинарий
Правила безопасности для ребенка в ванной комнате
Подготовка ребенка к сдаче анализа крови
Как выбрать угги для детей
Новогодняя открытка своими руками «Елочка»
Размеры детской кровати: критерии выбора
Бодики, худи и регланы для детей: где купить недорого
Привидение из марли к празднику Хэллоуин
Наша місія: створювати сучасні дружні до малюків місця! Babysss модулі для годування малюків в громадських місцях та офісах Приєднуйтесь до мережі партнерів


Немовлята – це майже  міфічні  істоти в Україні, бо їх з матусями рідко зустрінеш в реальному житті. Вони небажані гості в більшості торговельних та бізнес центрів, їх не зустрінеш в закладах освіти, культури чи спорту. В приймальнях державних закладів не раді їм – бо «малюкам тут не місце».
 
Чому місця, які дружні до малюків та мам не можуть знаходитися там, де мама працює або обслуговується? Адже рівність, безпека та комфорт – якості без яких неможливо уявити сучасні міста мають бути створені для мам та малюків, також. Згодні?  Читайте, діліться з партнерами та долучайтесь до нашої мережі – дружніх до малюків організацій! 

Яким має бути заклад чи організація, щоб бути baby friendly? 

1. Доступним та комфортним для пересування мами з візочком. Приміщення окрім сходів мають бути обладнані   пандусами, ліфтами. Ширина проходів в магазинах або коридорах громадських місць має дозволяти мамі з візочком для двійні проїхати.  
 
 
2. В дружньому до малюків закладі має бути зона для годування малюків, яка використовується і для  зціджування тощо. Це має бути окрема комфортна кімната, що зачиняється, має розетки для підключення молоко відсмоктувача,  світло, зручне крісло, інше за бажанням та креативністю. Турботливі роботодавці можуть обладнати лактаційну кімнату холодильником для зберігання молока, надати жінці матеріальні або нематеріальні бонуси – гнучкий графік, можливість працювати віддалено. 
 
 
3. Наявність вказівників та зручної навігації, які орієнтують мам про те де саме знаходять зони для годування та гігієни малюків є надзвичайно важливим елементом комфорту та безпеки. Бажано, щоб навігаційні символи були продубльовані в аудіо та тактильній формі, враховуючі потреби мам-інвалідів.
 

 
4. Наявність сповивальних столиків. Зони для сповивання або розміщені окремо від туалетів для того щоб і мати, і батько могли змінити дитини підгузки, або сповивальні столики мають і чоловічі, і жіночі вбиральні 
 
Зона для сповивання в Епіцентр (Велика окружна 1Б) Зона завузька для мами з візочком, не має куди дітися другій дитині. 
 
 
5. Дружній до мам та малюків персонал та політики в організаціях. Організації які системно вибудовують політики орієнтовані на жінок, батьків повертають $16 на кожен вкладений $1 за прорахунками Світового  банку,  заощаджуючи ресурси на виплаті лікарняних, пошуку та навчанню нового персоналу тощо.
 
Резюмуючи статтю: мами та малюки не мають бути в ізоляції в 21 віці, із самого попенку транслюючи один одному відчуття безпорадності та не комфорту  від перебування в товаристві собі подібних. Малюки не мають їсти в туалетах! 
Мама може годувати дитину груддю в будь якому зручному для неї місці. 
 
А наша місія:  створювати сучасні дружні до малюків місця!
Babysss модулі для годування малюків в громадських місцях та офісах 
Приєднуйтесь до нашої мережі партнерів