Освещение детской комнаты
Первая детская обувь: как сделать правильный выбор
Как украсить детский джемпер своими руками
Как выбрать детскую кровать: основные критерии
Виды детских самокатов
10 критериев выбора детской обуви
Легкая детская коляска: критерии выбора
Детский день рождения в стиле Зоотрополис
Через ситуацію на Донбасі та економічну кризу щасливе сьогодення і майбутнє малюків опинилося під загрозою.
Наше завдання – дбати про майбутнє. Дбати про дітей

Дитинство – найбільш безтурботна і весела пора для кожної людини. Зазвичай дорослі згадують перші роки свого життя з усмішкою на вустах. Проте сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, тож маленькі українці як ніколи раніше потребують нашої підтримки.

Через ситуацію на Донбасі та економічну кризу щасливе сьогодення і майбутнє малюків опинилося під загрозою. Багато сімей були змушені покинути рідні домівки, щоб виїхати у безпечні від вибухів і обстрілів місця. Без даху над головою залишились сотні українських сімей. Але навіть у мирних регіонах країни багатьом батькам стає все важче забезпечувати дітлахам належний розвиток.

Наше завдання – дбати про майбутнє. Дбати про дітей
Допомогти малюкам та їхнім батькам може кожен, хто дбає про своє майбутнє і майбутнє нашої країни. Щоб зробити це було якомога простіше і ефективніше, у 2014 році було створено благодійний фонд «Національне відродження». Незважаючи на коротку історію, організація вже встигла зібрати чимало коштів задля підтримки наших маленьких співвітчизників. Долучитись до програм фонду можете і ви!

Наше завдання – дбати про майбутнє. Дбати про дітей

Допомога при народженні дитини

Кожного дня підвищуються ціни на товари, необхідні для догляду за малюками. При цьому державної допомоги, що надається породіллям, недостатньо, аби задовольнити бодай основні потреби малюка. Саме тому фонд «Національне відродження» має на меті допомогти безробітнім, одиноким мамам України, переселенцям з зони АТО, з метою забезпечення здоров’я новонародженої дитини та належних умов її життя та розвитку.
Програма фонду передбачає допомогу при народженні дитини шляхом безоплатного надання 1 банки дитячого харчування та 1 пачки одноразових підгузків на місяць до досягнення дитиною піврічного віку. Загалом благодійний фонд планує допомогти 10 000 жінок.

Наше завдання – дбати про майбутнє. Дбати про дітей

Табір «Лісова застава» для дітей з АТО

Для дітей з зони АТО під Києвом, смт Димер організований табір. Нині в ньому перебувають 40 дітей з Донецької та Луганської областей. Спочатку табір працював як літній, але з настанням холодів дітей перевели в один з корпусів санаторію, який орендують активісти. Восени малюки пішли до Димерської гімназії, щоб продовжити навчання.
Зміна в таборі (21 день) вартує близько 4 тисяч гривень. Ані батьки, ані волонтери не мають таких грошей. Тому «Лісова застава» виживає завдяки зусиллям благодійників. До першочергових задач відноситься забезпечення табору паливом та будівельних матеріалів для відновлення та реконструкції приміщень. Благодійний Фонд «Національне Відродження» закликає Вас долучитися до програми допомоги дитячому табору, адже ці діти як ніхто потребують нашої уваги та піклування, і саме в наших руках їх щасливе майбутнє.
Благодійником може стати кожен! Усі небайдужі можуть переказати гроші на рахунок табору на сайті фонду «Національне відродження» або принести речі за адресою: вул. Спаська, 31Б, оф. 302. Кожен благодійник отримає сертифікат, а його дані будуть занесені до Книги благодійників України. Ми віримо, що відродження України – в наших руках!