10 фраз, которые нельзя говорить ребенку
Стенди та наліпки для оформлення кабінетів у школі
Как выбрать детский самокат
Осьминожек из флиса своими руками
Детский синтезатор с микрофоном: как выбрать
Чем занять ребенка, когда на улице дождь
Правила безопасности на надувном батуте
Как определить, хватает ли ребенку грудного молока
Всеосвіта — це компанія, сфера діяльності якої є покращення освітнього рівня всього населення України. Креативні завдання від освітнього порталу «Всеосвіта».

«Всеосвіта» – потужний освітній IT-проект, який об’єднав навколо себе креативних спеціалістів. Сильна команда, чіткі цілі та світлі ідеї стали запорукою створення нового та якісного вітчизняного продукту, який вже починає виходити на міжнародний ринок.

Креативні, пізнавальні та тренувальні завдання від освітнього порталу «Всеосвіта» допоможуть з користю провести час на канікулах, зацікавити дітей до вивчення таких наук як астрономія та просто зібрати усю родину разом.

«Всеосвіта» – це компанія, сфера діяльності якої є покращення освітнього рівня всього населення України та нестандартний підхід до навчального процесу.

Топ-20 цікавих завдань від «Всеосвіта»

 • Метаморфози в ім'я геометрії

Розробники пропонують виготовити разом з дітьми чудернацькі геометричні фігури, роздрукувавши їх макети на сайті. Детальна інструкція з вирізання та склеювання допоможе весело провести час із фігурками, які можуть, навіть, стрибати.

 • Do you play English?

Завдання для початківців можна роздрукувати, розфарбовувати або, послідовно з’єднуючи літери абетки, отримати кумедний малюнок. Жартівливі вправи спрямовані на закріплення вивченого матеріалу та знайомство з новими літерами.

 • Святкові уроки для НУШ

Готові до друку завдання передбачають розфарбовування ялинкових прикрас, знаходження певних предметів серед новорічної атрибутики та розв’язування прикладів. Святкова атмосфера забезпечена!

 • Піца – у поміч: вивчення дробів у незвичайний спосіб

У вас є можливість пояснити малюкові дроби або закріпити його знання з цієї теми, роздрукувавши макет заготівки для піци, її інгредієнтів та, навіть, коробки для пакування. Є тут й завдання для перевірки.

 • Дробимо разом з НУШ

Якщо необхідно пояснити складну тему скорочення дробів, скористайтесь цим завданням. За допомогою нудлів (поролонових паличок для плавання) зробити це надзвичайно легко.

 • Пізнати 4 стихії

Допитливі винахідники будуть у захваті від експериментів на дослідження сил природи. Усі вони містять детальні інструкції та допоможуть розкрити дослідницький потенціал дитини.

 • Географія: близька і масштабна

Створення власної мапи, де необхідно підписати океани та континенти, складання її з пазлів або з використанням інтернет-ресурсів допоможе закохати ваших учнів у географію, яка лише на перший погляд здається нудною наукою.

 • Поради нушівцям: 5 способів безтурботних обчислень

Для навчання дітей рахунку за методами НУШ підходить будь-який матеріал: пластикові стаканчики, контейнери від Кіндер-сюрпризів, або упаковка з-під яєць. Читайте про цікаві способи їх використання з користю.

 • Обережно, множить НУШ!

Пропонуємо вивчати та тренувати табличку множення за допомогою спеціальних заготовок та власноруч створених лепбуків. На нашому сайті шукайте детальні інструкції з їх виготовлення та використання.

 • Рахувати весело! НУШ+1

Пропонуємо п’ятірку цікавих ідей для легкого засвоєння додавання. Використовуючи методику НУШ, можна навчити також множити, ділити та віднімати.

 • ТОП-5 дивовижних експериментів для дітей

Підбірка експериментів дозволить цікаво провести час з дитиною та пояснити їй дивовижні фізичні властивості деяких побутових речей.

 • «Ніч яка місячна…», або топ-5 способів зацікавити дитину астрономією

Наука астрономія мало вивчається у школі, отже зберігає багато таємниць, які обов’язково зацікавлять малечу. Дивіться креативні завдання для зацікавлення дитини астрономією у нашій добірці.

 • З фізикою веселіше!

Дослідити фізичні явища у цікавий спосіб та в домашніх умовах допоможуть спеціально підібрані завдання. Прості експерименти з «домашньою веселкою» та яйцем у пляшці обов’язково сподобаються малим чомусикам.

 • Буквені веселощі

Гра на розширення лексичного запасу не потребує особливого приладдя та підійде для будь-якої вікової категорії учнів.

 • 5 неординарних експериментів для найдопитливіших

Якщо хочете здивувати когось «надзвичайними» здібностями, скористайтесь нашими рецептами, ретельно підготувавшись до їх проведення. Відкривати секрети чи ні – рішення за вами.

Джерело: