Вхід


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Або увійдіть через
Нас уже:
1
8
1
5
0

Онлайн журнал для мам

Як вибрати приватний дитячий садок

Вибір приватного дитячого садка в теперішніх умовах хвилює багатьох батьків, адже переповненість державних садків – це доволі часте і повсякденне явище.  

Приватний дитячий садок є ідеальним варіантом для малюка, якщо фінансовий аспект питання вас хвилює в останню чергу. 

До хорошого джерела інформації можна віднести – «сарафанне радіо». Заздалегідь почніть збирати відгуки про дитячі садки на просторах Інтернету, знайомих, батьків «дитсадківців» на дитячому майданчику, в поліклініці чи в дільничого лікаря. 

Як обрати приватний дитячий садок   

1. Ліцензія на освітню діяльність 

Ретельно вивчіть документи приватного дитячого садка і з’ясуйте, чи є у дошкільного закладу дозвіл на освітню діяльність. Також уважно ознайомтеся з договором, чи прописані в ньому необхідні умови, перелік послуг, порядок оплати, час перебування дитини в садку тощо.

2. Близкість від дому 

Для деяких цей пункт не принцповий, але все ж для більшості батьків він лишається актуальним. Слід задуматися, як малюк сприйме щоденні виснажливі поїздки в громадському транспорті чи простоювання в заторах.  

3. Загальний огляд дитячого садка

Обов’язково огляньте дитячий садкок: ігрову кімнату, дитячий майданчик, їдальню, чистоту приміщень. Заклад повинен заходитись на сприятливій території та мати хороший ремонт.

4. Меню дитячого садка 

Ознайомтесь з приблизним меню дитячого закладу. Уточніть, чи змінюється воно в залежності від пори року. Чи можливо малюка годувати окремо, якщо він алергік чи має харчову непереносність чи неприязнь до певних продуктів ? 

5. Програми та методики роботи з дітьми 

Дізнайтесь,за якою розвиваючою програмою збираються в садочку навчати вашого малюка. Поцікавтесь, які заняття передбачені для дітей різного віку, і чи можна самостійно обирати направлення розвитку дитини.  

6. Додаткові заняття 

Попросіть розповісти про заняття, свята, музичні та спортивні дозвілля та персонал, який їх проводить. При наявності в дитячому садку багаточисленних додаткових занять (логіка, психологія, риторика, інформатика, раннє навчання читанню, письму, шахматами тощо ) ретельно зважте, чи дійсно так необхідні вашому малюку всі ці науки, чи від чогось є сенс відмовитись.  

Досвідченими педагогами та психологами встановлено, що дитина «готова» для свідомого сприйняття великої кількості різноманітних «наук» і знань лише до 5-6 років і загальна кількість занять на протязі всього дня не повинна перевищувати 3-4, включаючи індивідуальні заняття. 

7. Кваліфікація та професіоналізм робочого персоналу 

Переконайтесь в кваліфікації та професійності педагогів, лікарів, психологів, які працюють в даному шкільному закладі. Керівництво приватного дитячого садка зобов’язане надати вам дану інформацію в повному обсязі.

8. Наявність медсестри 

З’ясуйте, чи працює в садку медсестра, що входить в її обов’язки, графік її роботи, які профілактичні, оздоровчі і загартовуючі заходи проводяться.  

9. Вартість відвідування дитячого садка 
 
Якщо ви знаєте вартість відвідування дитячого садка за місяць і вона вас влаштовує, це добре. Але поцікавтесь окремо :
  • Чи є якісь додаткові платні послуги?  
  • Чи входить у вартість харчування ?  
  • Чи є погодинна оплата для неповного дня чи періоду адаптації ?  
  • Чи повертаються кошти за пропущені дні у разі хвороби чи за інших обставин ?  
10. Термін роботи дитячого садка  
 
Чим довше працює садок, тим вище вірогідність того, що система його діяльності налагоджена на високому рівні.  
 
Під час вибору приватного садка варто враховувати вищеперераховані фактори, але також важливо орієнтуватись на власні відчуття та інтуїцію. Якщо у вас лишились приємні враження від спілкування з вихователями і приміщення, отже і вашій дитині скоріш за все буде в такому садку добре і комфортно.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватись, увійти на сайт вгорі, або увійти за допомогою соціальних мереж:

Войти через loginza

Коментарі

До даної статті поки немає коментарів. Станьте першим!