Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
5
6

Як вибрати приватний дитячий садок

Вибір приватного дитячого садка в нинішніх умовах хвилює багатьох батьків, адже переповненість державних освітніх – це досить поширене явище.

Приватний дитсадок або сімейний клуб є ідеальним варіантом для малюка, якщо фінансовий аспект питання вас турбує в останню чергу.
 
До хорошого джерела інформації можна віднести – «сарафанне радіо». Заздалегідь починайте збирати відгуки за посиланням https://www.veseli.education/ про дитячі садки на просторах інтернету, знайомих, батьків на майданчику чи в поліклініці. 
 

Як вибрати приватний дитячий сад

1. Ліцензія на освітню діяльність
 
Ретельно вивчіть документи приватного дитячого садка і з'ясуйте, чи дошкільний заклад має дозвіл на освітню діяльність. Також уважно ознайомтеся з договором, перевірте, чи прописані в ньому всі необхідні умови, перелік послуг, порядок оплати, час перебування дитини в садку та інше.
 
2. Близькість до будинку
 
Для декого цей пункт не є принциповим, але все ж залишається актуальним. Варто задуматися, як поставиться малюк до щоденних поїздок в громадському транспорті або простоюванні в заторах
 
3. Загальний огляд дитячого садка
 
Обов'язково огляньте приміщення дитячого садка, ігрову кімнату, ігровий майданчик і кухню. Зверніть увагу на інтер'єр, меблі, кількість іграшок, чистоту приміщень. Установа повинна знаходитися на хорошій території і мати хороший ремонт.
 
4. Меню дитячого садка
 
Ознайомтеся із меню дитячого закладу. Уточніть, чи змінюється воно в залежності від пори року. Чи можливо годувати малюка окремо, якщо він алергік або має харчову непереносимість певних продуктів.
 
 
 
5. Програми і методики роботи з дітьми
 
Дізнайтеся, якої розиваючої програми дотримуються в дошкільному закладі. Поцікавтеся, які заняття передбачені для дітей різних вікових категорій, і чи можна самим вибирати напрямки для розвитку дитини.
 
6. Додаткові заняття
 
Попросіть розповісти про заняття, свята, музичні та спортивні події, які проводяться в дитячому садку. Уточніть, чи є додаткові заняття (логіка, психологія, риторика, інформатика, раннє навчання читанню і письму, шахи та ін.) Ретельно зважте, чи вашому малюку дійсно необхідні ці всі заняття, або від чогось має сенс відмовитися.
 
Досвідченими педагогами і психологами встановлено, що дитина «готова» для свідомого сприйняття великої кількості різноманітних «наук» і знань лише до 5-6 років і загальна кількість занять протягом усього дня не повинна перевищувати 3-4, включаючи індивідуальні.
 
7. Кваліфікація і професіоналізм робочого персоналу
 
Переконайтеся в кваліфікації і професіоналізмі педагогів, лікарів, психологів, які працюють в даному дошкільному закладі. Керівництво приватного дитячого садка зобов'язане надати вам цю інформацію в повному обсязі.
 
8. Наявність медсестри
 
З'ясуйте, чи працює в саду медсестра, що входить в її обов'язки, графік її роботи, які профілактичні, оздоровчі та загартовуючі заходи проводяться.  
 
9. Вартість відвідування дитячого садка
 
Якщо ви знаєте вартість відвідування дитячого садка на місяць, і вона вас влаштовує, це добре. Але поцікавтеся окремо: 
  • Чи є якісь додаткові платні послуги?
  • Чи входить у вартість харчування?
  • Чи є погодинна оплата для неповного дня або періоду адаптації?
  • Чи повертаються гроші за пропущені через хворобу або з інших причин дні?
10. Термін роботи дитячого садка
 
Чим довше працює дитячий садок, тим вище ймовірність, що система його діяльності налагоджена на високому рівні.
 
 
При виборі приватного дитячого садка варто враховувати перераховані вище фактори, але також важливо орієнтуватися на власні відчуття і інтуїцію. Якщо у вас залишилися приємні враження від спілкування з вихователями та після огляду приміщення, значить, і вашій дитині швидше за все буде в такому дитсадку добре і комфортно.
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!