Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Англійська Хелен Дорон для дітей в Києві

Немовлята засвоюють будь-яку нову інформацію у величезних обсягах, їхній мозок створює безліч нейронних зв'язків. Сучасні знання про особливості психофізіологічного розвитку дітей дозволяють починати навчання англійській мові буквально з народження.

Особливості авторської методики Helen Doron English

До трирічного віку у малюків нейронних з'єднань більше, ніж у дорослих в два рази. Якщо отримана інформацію не задіюється, не закріплюється повторенням, то вона просто зникає. А благодатний час для засвоєння нового виявляється втраченим.

Інноваційна англійська для дітей у м. Київ допомагає дітям не тільки сприймати English на слух, а й запам'ятовувати нове, яскраво висловлювати свої емоції, думки на іноземній мові. Настає момент, коли діти все впевненіше запам'ятовують слова і формують їх у речення, складають фрази однаково легко як рідною, так і англійськю, при спілкуванні вільно переходять з однієї мови на іншу.

Весела англійська для найменших

Головне правило на курсах вивчення англійської мови в центрі Хелен Дорон – максимально повне занурення в англомовне середовище. Завдяки цьому, дитина сприймає іноземну мову не як навчання, а як гру, ніби інший спосіб спілкування. Дорослі розмовляють, називають предмети і дії – дитина слухає, запам'ятовує і нарешті каже сама.

Завдяки інтерактивним формам навчання англійської мови, вдається повністю залучити і зацікавити студентів. Англійська для дошкільнят виглядає як постійна зміна активностей: спочатку діти разом грають, потім малюють або співають, розучують англійські віршики, беруть участь в постановках казок, потім дивляться мультфільми або навчальне відео. Уроки англійської мови в Києві проходять дуже захоплено і швидко – нудьгувати малюкам ніколи!

Вивчаємо англійську – курси Хелен Дорон English в Києві

Заняття англійською для початківців долучають дітей до англомовної культури, на уроках грамотно використовуються різноманітні етнічні елементи. Завдяки багаторазовому прослуховуванню і повторенню англійських віршів, пісень, в пам'яті закладаються основи англійської мови. Тому вже до школи діти в межах рівня знань володіють розмовною англійською – і це не завчений словниковий запас, а вільне пояснення, вираження думок, грамотна вимова.

Англійська Хелен Дорон для малюків – дорога в майбутнє. Записуйтеся на курси Helen Doron English в Києві. Переконайтеся самі і порадійте, що для ваших дітей відкривається щось більше, ніж стандартне вивчення англійської.

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!