Полезная и вредная помощь детям-сиротам
Бронхит у детей: симптомы, лечение, профилактика
Поход в баню с ребенком
Как приучить ребенка к аккуратности
5 мифов о детской вакцинации
Весенние поделки своими руками
Как выбрать няню для грудничка
Аудиокниги для детей: польза или вред?
У книжці «Мій Музеї: пиши, малюй і вирізай» автори зібрали найцікавіші вправи та завдання, які познайомлять читачів із мистецтвом.

В унікальній книжці «Мій Музеї: пиши, малюй і вирізай» автори зібрали найцікавіші вправи та завдання, які познайомлять читачів із мистецтвом. Над інтерактивною книгою спільно працювали команда «Основ» та Національний художній музей України.

Арт-директорка видавництва та авторка ідеї створення книжки Анна Копилова каже: «Ми дуже хочемо, щоб українці цікавилися своїм мистецтвом, тому створили цю книжку».

Ольга Балашова, заступниця директора з розвитку НХМУ, коментує концепцію події та книжки: «Віримо, що мистецтво може захопити дітей. Існує література, про яку діти розповідають одне одному. «Мій музей. Пиши, малюй і вирізай» – саме така. З книжкою читачі можуть створити свій власний музей, який залишиться з ними на все життя».

«Мій музей» – інтерактивна дитяча книжка про мистецтво

1. Вправи та завдання у книжці «Мій музей. Пиши, малюй і вирізай» дадуть відповіді на запитання: що таке музей? Яким буває мистецтво? та які його види й жанри? Хто такий художник та які інструменти він використовує?

2. Книжка-зошит призначений для дітей віком від 7 до 15 років, але також буде цікавий усім, хто хоче дізнатися більше про музей та мистецтво.

3. У книзі використано 52 роботи з колекції Національного художнього музею України.

4. Як зацікавити дітей ходити до музею? Запропонувати їм створити власний. Дизайн розроблений таким чином, що діти можуть декорувати книжку на власний смак.

5. Неодноразово траплялися випадки, коли маленькі читачі після дозвілля з книжкою брали своїх батьків за руки і казали: «Ходімо тепер до музею разом».

6. Розмір – 297x210мм, кількість сторінок – 40, обкладинка – м'яка.


Дитяча новинка від видавництва «Основи» – «Мій Музей. Пиши, малюй і вирізай». Це книжка із цікавими завданнями, з якою діти в ігровій формі полюблять мистецтво, захочуть дізнаватися про нього більше. Дуже важливо виховувати діток в оточенні мистецтва.