Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
7
9

Онлайн журнал для мам

Весілля в ґудзиковій тематиці

Весілля в ґудзиковій тематиці

Хто б міг подумати, що весілля, оформлене в ґудзиковій тематиці, може вийти таким яскравим і оригінальним? Такий звичний для кожної людини елемент одягу як ґудзик у своєму величезному різноманітті став популярним акцентом для оформлення весіль.

Ґудзики використовують всюди: у декорі, для прикрашення весільних нарядів, в букеті нареченої і на бутоньєрці нареченого і, звісно ж, на солодощах і весільному торті.

  • Якщо використовувати старовинні металеві або різьблені ґудзики, можна створити на весіллі атмосферу, наприклад, 20-30-х років минулого століття. 
     
  • Якщо ж взяти кольорові пластмасові ґудзики, з'явиться абсолютно інша історія в стилі поп-арту. 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Хто сказав, що подушечка для обручок не може бути яскравою і веселою? Кольорові ґудзики різноманітних форм , хаотично нашиті на подушечку, додадуть церемонії жвавості і розкажуть про характер пари – таке сміливе рішення можуть прийняти лише нестандартні, креативні, яскраві молодята! 
 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Прості запрошення для гостей за допомогою ґудзиків можна перетворити на дуже оригінальні!
 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Букет нареченої із квітів зав'яне, а букет з ґудзиків – ніколи! 
 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Найсміливіші наречені навіть прикраси з ґудзиків готові на себе одягнути, аби виділитися і блиснути перед гостями. До речі, виглядають такі аксесуари дуже стильно!
 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Хтось декорує своє весілля гірляндами з тканинних стрічок, квітів або паперу, але ж можна зробити їх з ґудзиків, чи не так?! Кольорові ґудзики різних форм зроблять весілля яскравим і незабутнім! На фоні таких гірлянд весільний фотограф зробить багато веселих фотографій!
 
Весілля в ґудзиковій тематиці
 
Кому можуть не сподобатися смачні шоколадні чи марципанові ґудзички?! Запитайте у будь-якого малюка – це буде його найяскравіше весільний спогад!
 
 
Підготувала Мар'яна Чорновіл
 
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!