Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
5
0

«Диктатор»: дитяча книжка, в якій панують гумор, ніжність та анархія

 
У видавництва «Основи» з'явилася дуже цікава новинка до свят – дитяча книжка «Диктатор». Це іронічна та розумна казка від Ульфа Старка та Лінди Бондестам. При цьому у повчальній історії «Диктатор» політичний підтекст доволі слабкий і вторинний.
 
Книжка буде у продажу з 22 грудня, попереднє замовлення можна здійснити все зараз. 
 
Хто має боятися диктатора? Усі. 
Хто має втішати диктатора? Усі. 
Хто має славити диктатора? Усі.
 
 
Головний герой історії – маленький диктатор. Він прокидається і наказує сонцю встати, йде снідати – змушує манну кашу охолонути. Його не можна цілувати без дозволу, навіть тій, яка вкриває перед сном. Він керує всім і всіма. Втім, маленький диктатор ризикує залишитися самотнім, адже не можна змусити інших дружити та любити. 
 
 
Автор казки – Ульф Старк.  Його називаються одним з найвидатніших дитячих письменників Швеції, його книжки стають бестселерами в усьому світі. Секрет в тому, що Ульфу Старку вдається написати про складні дитячі проблеми так, що навіть дорослі розуміють. 
 
Ілюстрації розробила фінська художниця – Лінда Бондестам. Її було двічі номіновано на меморіальну премію імені Астрід Ліндґрен, найвищу нагороду у дитячій літературі.
 
Грайливі ілюстрації і колажі Лінди Бондестам додають історії наївності та легкої абсурдності, які цілком пасують до несумісності диктаторової пишноти й того, що він усе-таки має ходити до садочку і вкладатися спати.
 
 
Щоб здійснити попереднє замовлення – https://osnovypublishing.com/the-dictator/
 
Чимало словесного та візуального гумору, гадаємо, припадуть до смаку диктаторам колишнім і теперішнім та їхнім батькам. «Диктатор» в українському перекладі виданий за пiдтримки FILI- Finnish Literature Exchange / Ministry of Education and Culture.
 
 
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!