Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Онлайн журнал для мам

Ринопластика: плюси і мінуси

 
Ринопластика – досить складна пластична операція, але при цьому дуже затребувана серед представниць прекрасної статі, так як багато жінок бажають усунути недоліки носа естетичного характеру або з медичних рекомендацій.
 
Якщо ви зважилися на пластику носа, то не зайвим буде ознайомитися з плюсами і мінусами операції. Також важливий професіоналізм пластичного хірурга і висока кваліфікація медичного персоналу в поєднанні з сучасним обладнанням.
 
Анастасія Ігнатьєва працює в пластичній хірургії з 2015 року. ТОП-50 молодих хірургів світу, IASSS, 2017, Switzerland, а також проводить весь спектр пластичних операцій, яким навчалася у топових пластичних хірургів світу.
 
Ознайомитися з різновидами пластики пропонуємо на персональному сайті Анастасії Ігнатьєвої http://drignatieva.com/uk/ – пластичного хірурга вищої лікарської категорії.
 

Ринопластика: переваги

 1. Завдяки пластичній операції можна виправити вроджені дефекти, досягти бажаної естетики носа – зменшити довжину, усунути горбинку і кривизну, виправити некрасиву форму кінчика, позбутися від широких крил і звузити ніздрі.
 2. Пластика носа дає можливість покращити можливості дихальної системи. Після хірургічного втручання пацієнт зможе позбутися труднощів при диханні через порушення формування носа. Відновлення носового дихання зменшує ризик простудних захворювань, покращує стан організму і якість життя пацієнта.
 3. Ринопластика допомагає повернути природню зовнішність після травми або аварії.
 4. Операція дає унікальний шанс підібрати гармонійний розмір і форму носа.

Ринопластика: недоліки

 1. Після операції на ніс накладається гіпсова пов'язка для фіксації, якщо в ході операції порушені кісткові структури. Зняти її можна буде тільки з дозволу лікаря (приблизно через 7-14 днів).
 2. Дискомфорт, больові відчуття і утруднення носового дихання супроводжують пацієнта в першу добу після операції.
 3. Будьте готові до того, що післяопераційні синці і набряки проходять протягом двох тижнів, також можливі кровотечі після операційних маніпуляцій.
 4. Існує ризик занесення інфекції в ході проведення операції.
 5. Можлива втрата нюху і чутливості носа.
 6. Вартість даної пластичної операції досить висока, також можливі додаткові витрати на реабілітацію в післяопераційний період.
 7. Остаточний вигляд носа сформується тільки через кілька місяців. На етапі відновлення вкрай важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, тому повернутися в повній мірі до звичного способу життя вийде тільки через кілька місяців.
Ще раз нагадуємо, ринопластику повинен проводити пластичний хірург з багаторічним досвідом і сучасним обладнанням для проведення подібних маніпуляцій. Також важливе проведення обстеження перед операцією для виявлення протипоказань.
 
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!