Какие цветы дарить на свадьбу
С чем носить сникерсы
Как правильно составить объявление о продаже
Как выбрать соковыжималку
Как подобрать расческу для длинных волос
Почему следует купить смартфон Samsung
Как принимать льняное масло
Цветок из шифона своими руками
На відміну від інших частин тіла, які легко піддаються епіляції, область бікіні вимагає більш обережного і грамотного підходу.

Жінки не перестають вести боротьбу з небажаними волоссям в інтимній області. На сьогоднішній день існують різні способи епіляції бікіні, за допомогою яких можна позбутися від волосяного покрову в домашніх умовах або звернувшись до фахівців.

Багатьом жінкам гладкість інтимних зон додає впевненості більше за вишукану білизну. На відміну від інших частин тіла, які легко піддаються епіляції, область бікіні вимагає більш обережного і грамотного підходу.
Найчастіше після видалення волосся в домашніх умовах з'являється подразнення і запалення, волосинки вростають в шкіру, шкіра грубіє. Епіляція зони бікіні в салон краси у Кривому Розі дозволяє уникнути всіх перерахованих проблем.

Переваги епіляції в салоні краси

 1. Співробітники салону з високим професіоналізмом знаходять індивідуальний підхід до клієнта, пропонуючи найбільш підходящий метод епіляції.
 2. Фахівці салонів гарантують повну безпеку послуги. Для проведення процедури використовується тільки сертифіковане обладнання.
 3. Майстри можуть легко виконати епіляцію будь-якого рівня складності, що зводить до нуля ризик отримати опіки під час процедури, а також ймовірність появи подразнення на шкірі. А якщо все-таки на обробленій зоніі виникло сильне почервоніння, то майстри салону зможуть швидко його зняти з допомогою протизапального засобу.
 4. Не варто забувати і про гігієну. У салоні під час епіляції використовуються спеціальне обладнання для дезінсекції інструменту. Майстер під час проведення процедури обов'язково очищає всі інструменти спиртовим розчином після кожного клієнта, а всі процедури проводяться в одноразових рукавичках.
 5. Епіляція в салоні проходить, як правило, в два рази швидше ніж самостійне видалення небажаного волосся. Парадоксально, але навіть самі майстри епіляції довіряють процедуру видалення волосся своїм колегам.

Види інтимної епіляції зони бікіні

 • Глибоке (бразильське) бікіні – волосся прибираються повністю з усієї пахової області.
 • Середнє бікіні – на лобковій зоні залишається широка смужка волосся.

 • Класичне бікіні – волосся прибирається тільки по лінії трусиків.

Види епіляції бікіні в салоні

Воскова епіляція – найбільш популярний і доступний метод видалення волосся. Цей метол полягає в нанесенні на шкіру рідкого воску, який застигає через деякий час і зривається разом із застиглими в ньому волосинками. Епіляція бікіні воском трохи болюча, але досить ефективна для глибокого бікіні.
Шугаринг – метод епіляції, в ході якого використовують густу цукрову пасту. Не торкаючись шкіри, цукрова паста видаляється разом з волосинками у напрямку росту, що виключає їхнє вростання.
Лазерна епіляція бікіні є абсолютно безпечною, ефективною і помірно болючою процедурою.
Електроепіляція – під час процедури цибулинка кожної волосикни піддається руйнуванню за допомогою електричного струму. При цьому розряд направляють прямо у волосяний фолікул (корінь волосини). Після проведення такої процедури ріст волосся припиняється.
Фотоепіляція – метод впливу на волосяний покрив високоімпульсівним світлом. В ході цієї процедури в капілярах згортається кров, що призводить до припинення надходження поживних речовин до кореня волосини.
У деяких випадках можуть комбінуватися відразу кілька видів епіляції.

Процедура епіляції бікіні в салоні краси у Кривому Розі

 1. У салоні перед початком процедури клієнт повинен отримати професійну консультацію у лікаря-трихолога. Завдання фахівця – з врахуванням кольору волосся, їхньої жорсткості і товщини порекомендувати оптимальний метод епіляції.
 2. Перед епіляцією в салоні можна прийняти душ або скористатися вологими серветками.
 3. Досвідчений майстер попередньо обробить зону бікіні очисними антибактеріальними засобами, що запобігає розвитку запальних процесів.
 4. Час епіляції залежить від типу шкіри та поширення волосся.
 5. Після процедури шкіру оброблять заспокійливими засобами, що знімають будь-які неприємні відчуття.
Вибираючи між салонної процедурою епіляції бікіні і домашнім видаленням волосся, слід пам'ятати, що професійна обробка цієї зони за допомогою передових технологій і якісних косметичних засобів забезпечить її гладкість і здоровий стан набагато довше, ніж використання депіляційним кремів, бритви або електричного епілятора.