Правила безопасности на детском спортивном комплексе
Польза от игры в бильярд для детей
«SmileS. Школьная Карта» – социальный проект для школ
Детский комбинезон: утеплитель, подкладка, покрытие
Пижамная вечеринка для детей
Осьминожек из флиса своими руками
Флюороз эмали – влияние фтора на зубы ребенка
Отличительные черты частного детского садика «Золоче»
Незалежно від того, приносить дитина додому оцінки високі чи низькі, запитайте її, як вона досягла цієї оцінки.
Приблизно 80 відсотків школярів середнього віку та 90 відсотків старшокласників говорять, що їх батьки люблять їх більше, коли вони отримують хороші оцінки. І це погана статистика, адже оцінки не дають дійсної інформації про те, що насправді знає учень.
Якщо батьки постійно зосереджені на такій зовнішній мотивації, то це йде процес підривання усього навчання. Натомість батькам потрібно зосередитися на самому процесі навчання. Незалежно від того, приносить дитина додому оцінки високі чи низькі, запитайте її, як вона досягла цієї оцінки.
Частная школа: преимущества и недостатки

Як говорити про оцінки із дітьми

1. Оцінки не впливають на ваше ставлення.

Погані оцінки можуть бути неприємними, і, ймовірно, це не те, про що ваша дитина хоче негайно розповісти вам. Але вона має бути впевнена, що хоча вам не подобається оцінка, ви її любите. Визнайте інші сфери, в яких ваша дитина досягає успіху, і похваліть за це. Переконайте, що ніхто не ідеальний, і погані оцінки не роблять її невдахою.
2. Підходьте до теми з тривогою, а не злістю.

Потрапити в корінь проблеми – це найважливіша розмова, яку ви можете вести, отримуючи хвилюючі відповіді. Якщо ви ставите запитання та дозволяєте своїй дитині говорити, ви обидва на шляху до з’ясування того, що можна зробити, щоб допомогти отримати кращі оцінки.
3. Поговоріть з учителем

Учитель може бути найціннішим ресурсом у налаштуванні дитини на успіх. Вклад вчителя може пролити цінне світло на те, чи потрібна додаткова допомога, чи у вашої дитини можуть бути ознаки вад навчання.
Вони також дадуть вам уявлення про стиль викладання та систему оцінювання, щоб ви могли краще зрозуміти, що очікується на уроці. Крім того, вони зможуть дати вам ресурси для навчання та поради, як допомогти дитині зрозуміти матеріал. Пам’ятайте, що це спільна робота, і вчитель готовий допомогти.
4. Знайте, що винагорода та покарання не працюють, якщо ви хочете, щоб ваша дитина любила вчитися.

Якщо ви зробите навчання приємним, діти зроблять все можливе, тому що їм подобається вчитися. Це набагато кращий довгостроковий мотиватор, ніж страх покарання.
5. Остерігайтеся тиску

Не заохочуйте дитину конкурувати з іншими за оцінки. Діти повинні змагатися тільки з собою і робити все можливе, щоб стати кращим. Тиск може призвести до депресії, неспання, що може призвести до проблем зі здоров'ям та вплинути на поведінку та емоційний стан.
Частная школа: преимущества и недостатки

де повністю змінено підхід до оцінювання знань учня. А саме – наявність західної набірної оцінки. В такий системі хороший результат можна отримати завдяки практиці, ретельності, виконанням додаткових завдань і тд. При такій системі учень може проявити себе у різних ділянках навчальної діяльності, адже не всі діти одинаково можуть працювати на уроках.
У тикій школі, на семестрову та річну оцінки впливають не лише контрольні роботи, а й додаткові завдання, що учень виконує за бажанням:
  • Тематичні тести, які автоматично перевіряються, а їхні результати, за бажанням учня, можуть бути зараховані до семестрової оцінки.
  • Самостійні роботи: перекази, диктанти, вірші напам'ять, лабораторні, практичні, тощо. Виконання всіх самостійних робіт також може дати 2 додаткових бали.
  • Тести для самоперевірки, що є наприкінці кожного уроку. Їх виконання може додати 1 бал до семестрової оцінки.
Усі діти різні, але усі вони потребують підтримки, ласки та розуміння. Майте на увазі, що хоча оцінки важливі, вони є лише одним показником успіху!