Безопасность физических упражнений во время беременности
Зачем нужен военный билет при трудоустройстве
Как подать заявление в ЗАГС
Интерьер кухни в стиле прованс
Термоклеевые стразы: виды и правила надежной фиксации
Что подарить ребенку на Новый год
Интересные факты про туалетную бумагу
Что есть при запорах
Ґудзики використовують на весіллі всюди: у декорі, для прикрашення нарядів, в букеті нареченої і на бутоньєрці нареченого і, звісно ж, на весільному торті.

Весілля в ґудзиковій тематиці

Хто б міг подумати, що весілля, оформлене в ґудзиковій тематиці, може вийти таким яскравим і оригінальним? Такий звичний для кожної людини елемент одягу як ґудзик у своєму величезному різноманітті став популярним акцентом для оформлення весіль.

Ґудзики використовують всюди: у декорі, для прикрашення весільних нарядів, в букеті нареченої і на бутоньєрці нареченого і, звісно ж, на солодощах і весільному торті.

  • Якщо використовувати старовинні металеві або різьблені ґудзики, можна створити на весіллі атмосферу, наприклад, 20-30-х років минулого століття.
  • Якщо ж взяти кольорові пластмасові ґудзики, з'явиться абсолютно інша історія в стилі поп-арту.
Весілля в ґудзиковій тематиці
Хто сказав, що подушечка для обручок не може бути яскравою і веселою? Кольорові ґудзики різноманітних форм , хаотично нашиті на подушечку, додадуть церемонії жвавості і розкажуть про характер пари – таке сміливе рішення можуть прийняти лише нестандартні, креативні, яскраві молодята!
Весілля в ґудзиковій тематиці
Прості запрошення для гостей за допомогою ґудзиків можна перетворити на дуже оригінальні!
Весілля в ґудзиковій тематиці
Букет нареченої із квітів зав'яне, а букет з ґудзиків – ніколи!
Весілля в ґудзиковій тематиці
Найсміливіші наречені навіть прикраси з ґудзиків готові на себе одягнути, аби виділитися і блиснути перед гостями. До речі, виглядають такі аксесуари дуже стильно!
Весілля в ґудзиковій тематиці
Хтось декорує своє весілля гірляндами з тканинних стрічок, квітів або паперу, але ж можна зробити їх з ґудзиків, чи не так?! Кольорові ґудзики різних форм зроблять весілля яскравим і незабутнім! На фоні таких гірлянд весільний фотограф зробить багато веселих фотографій!
Весілля в ґудзиковій тематиці
Кому можуть не сподобатися смачні шоколадні чи марципанові ґудзички?! Запитайте у будь-якого малюка – це буде його найяскравіше весільний спогад!
Підготувала Мар'яна Чорновіл