Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
8
2

Онлайн журнал для мам

Як боротися з втомою під час вагітності

Отдых при беременности

Майбутній мамі доводиться нелегко: малюк з кожним тижнем росте і навантаження на організм жінки збільшується. Крім того, переживання і різні думи швидко втомлюють.

Не варто геройствувати: вагітність – це саме той період в житті кожної жінки, коли можна дозволити собі більше відпочивати. Сьогодні ми поговоримо про те, як майбутній мамі подолати втому.

Як боротися з втомою під час вагітності

Сон беременной

Більше відпочивайте. Якщо ви працюєте, під час обідньої перерви покидайте робоче місце, а пообідавши, гуляйте трохи на свіжому повітрі. Якщо робота дозволяє, постарайтеся організувати процес так, щоб хоч раз на тиждень працювати вдома. 
 
Вдома не втрачайте можливості поспати вдень. Навіть якщо не хочеться спати, то просто полежте, розслабтеся, відпочиньте.
 
Раніше лягайте спати. Тривалість сну вагітної жінки повинна становити не менше 8-9 годин, а найбільш оптимальний час нічного відпочинку з 22 год вечора до 7 ранку. Найкраще спати щоночі на одну або дві години довше і відмовитися від перегляду пізніх телевізійних програм.
 
Не пийте рідину за дві-три години до сну, щоб не довелося по кілька разів прокидатися посеред ночі. Якщо вас часто мучить печія, не їжте за кілька годин до сну. 
 
Расслабление во время беременности
 
Робіть фізичні вправи. Справитися з втомою і підняти настрій допоможе йога, вправи на релаксацію або прогулянки на свіжому повітрі. 
 
Пийте більше води. Пийте не менше 2,5 – 3 літра чистої питної води в день, щоб не призвести до обезводнення організму, яке тільки посилює втому .
 
Попросіть про допомогу. Дозвольте своєму партнеру, дітям або друзям допомогти з домашніми клопотами. Якщо ви відчуваєте перенапруження, поспілкуйтеся з родичами чи друзями, які зможуть розрадити чи підтримати.
 
Питание при беременности
 
Правильно харчуйтеся. Продукти повинні бути свіжими, а раціон повинен включати в себе якомога більше фруктів, овочів і білкових продуктів, які забезпечать вас і малюка необхідними поживними речовинами. Під час вагітності важливо споживати продукти з великим вмістом заліза: червоне м'ясо, домашню птицю, овочі темно-зеленого кольору, чорну смородину, курагу, морепродукти, злакові, бобові, горіхи і насіння. 
 
Джерелоhttps://www.ilifia.ru/ 
 
 
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!