Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
8
1
3
7

Онлайн журнал для мам

Морозильна камера холодильника: на що звернути увагу

Споживач, вибираючи холодильник, вивчає функції, технічні характеристики та параметри. Зазвичай, люди розглядають стандартну побутову техніку, вибираючи моделі відомих брендів. Але щороку виробники пропонують великий асортимент нових моделей.

Холодильники можуть бути одно- чи багатокамерними, але в кожному агрегаті є морозилка. В цій статті ми допоможемо вам розібратися з особливостями морозильної камери.

Морозильна камера холодильника: на що звернути увагу 

1. Об'єм камери

Наприклад, виробник Hitachi пропонує асортимент холодильників з різним об'ємом і розташуванням морозильних камер.

  • Моделі з нижнім розташуванням мають об'єм від 150 до 300 л.
     
  • Об'єм відсіку при верхньому розташуванні від 200 л.
     
  • Об'єм в моделях Side-by-Side, де морозилка займає бічну частину, паралельно холодильної, становить до 500 л. 

2. Функції морозилки

Важливо визначитися, які опції холодильника потрібні саме вам. Чи важливі для вас функції: супер заморажування, ноу фрост, звукові і світлові сигнали, Можна створити для себе топ морозильних камер, щоб порівняти інноваційні функції холодильного агрегату.

Автономні регулятори холоду знадобляться при перебоях з електрикою. Один такий акумулятор зберігає мінусову температуру в камері від 17 до 21 годин. Тому, при виборі морозильної камери для дому, обов'язково зверніть увагу чи є вони в комплекті.

3. Компресор

У холодильнику головним є компресор. Він може бути лінійним або інверторним. Лінійний компресор, періодично вмикаючись/вимикаючись. Його головна перевага у тому, що він дешевий, але є й недоліки – висока енерговитратність та короткий термін служби. Лінійними компресорами оснащують бюджетні агрегати.

Кожен холодильник Hitachi має інверторний компресор. Холодильник з інверторним компресором працює без зупинки. Коли температура досягає заданої межі, потужність знижується. Така технологія дозволяє утримувати стабільно задані температурні параметри. А енергоспоживання в порівнянні з лінійним є більш економним.

Конструкція техніки з двома компресорами дозволяє регулювати температуру в кожному відсіку (ця функція цікава при розгляді багатокамерних моделей). Але вартість таких моделей збільшується на 20%. Якщо ж один з компресорів вийшов з ладу, заміні підлягає і другий. І енергоспоживання збільшується вдвічі.

4. Енергоспоживання

Моделі Хітачі відрізняються економним споживанням енергії. Зазвичай клас енергоспоживання в агрегатів Hitachi позначається буквою A, до якої додаються +, чим більше плюсів, тим менше енерговитрати.

Ознакомтеся з відгуками на морозильні камери. Саме за відгуками створюється рейтинг морозильних камер. Прискіпливий підхід до вибору моделі дозволить зробити правильний вибір морозильної камери для дому. Обов'язково читайте відгуки на морозилку.

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!